Dobra forma piłkarzy Bodo/Glimt skłania mnie do stawiania na ich zwycięstwo. W niedzielnej rywalizacji z Odd bukmacherzy słusznie stawiają ich w roli wyraźnego faworyta o czym świadczy kurs 1.70 w STS na ich wygraną.

Typy Dnia – 30 maja (niedziela)

Odd vs Bodo/Glimt. Typ i Analiza

Po wywalczeniu w poprzednim sezonie mistrzostwa Norwegii piłkarze Bodo/Glimt nabrali większej pewności siebie i doświadczenia. W efekcie po pięciu grach z dorobkiem trzynastu punktów zajmują miejsce na fotelu lidera.

Cztery zwycięstwa i jeden remis to ich dotychczasowy bilans spotkań. W ostatnim meczu zgodnie z planem na swoim boisku pokonali Haugesund 2-0. W tym meczu dobrze zaprezentowali się w defensywie. Wcześniej natomiast pokonali Brann 2-1 i zremisowali z Rosenbrgiem 2-2.

W rywalizacji tych drużyn praktycznie wszystko przemawia za mistrzami Norwegii. Piłkarzom Odd brakuje jakości, pewności siebie. Po trzech rozegranych meczach mają dwa punkty na koncie i zajmują trzynaste miejsce w tabeli.

Jak więc widać, nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Sezon rozpoczęli od wyjazdowego remisu z drużyną Stabaek 2-2. W następnym domowym meczu z Sarpsborg 08 także podzielili się punktami 1-1. Natomiast po ostatnim wyjazdowym starciu z Lillestrom musieli pogodzić się z porażką 0-1.

Przed niedzielnym meczem sytuacja kadrowa wygląda następująco. Szkoleniowiec Odd nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Ruuda. Natomiast trener mistrzów Norwegii nie ma do dyspozycji Boniface który także ma problemy zdrowotne.

W poprzednim sezonie Bodo/Glimt w przekonującym stylu dwukrotnie wygrało z Odd. Na swoim boisku aż 6-1 oraz na wyjeździe 4-0.

Typ: 2

Poprzedni artykułKiel – FC Koeln – Typy bukmacherskie 29 maja (sobota)
Następny artykułAndora – Irlandia – Typy bukmacherskie 3 czerwca (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.