Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom w ramach limitowanej oferty promocyjnej „Happy Hours”. Wystarczy zawrzeć zakład, na którym będą minimum trzy zdarzenia, a wówczas wygraną będzie zwiększona o 14%.

sFortuna zwiększa wygrane graczom

Fortuna zwiększa wygrane graczom

Typowanie u bukmacherów staje się znowu coraz bardziej popularne. Wynika to z tego, że coraz więcej rozgrywek wraca do rozgrywania swoich meczy.

Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalne ofertę promocyjna, w której typerzy mogą obstawiać mecze bez podatku. Akcja „Happy Hours” trwa do odwołania, a swojego udziału niej trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Większe wygrane u bukmachera eFortuna

Chcąc liczyć na większą wygraną należy zagrać AKO lub MAXIKOMBI, na którym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia i dodać bonus kursowy „Happy Hours”. Znajduje się on na głównej stronie www.eFortuna.pl.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ kwalifikują się typy z każdej dyscypliny, jaka bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie.

Bonus bez depozytu

Należy mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.30.

Fortuna pakiet powitalny na start:

Zakłady bukmacherskie Fortuna online oferują pakiet powitalny na start:

  • darmowe 20 PLN za rejestrację bez depozytu
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 2000 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus co tydzień dla graczy za obstawienie Esportu od STS. 25 PLN dla graczy
Następny artykułBonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.