Broniące się przed spadkiem „Kanarki” dzisiejszego dnia zmierzą się z Aston Villą w ramach siedemnastej kolejki Premier League. Początek spotkania o godzinie 20:45. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 14 grudnia (wtorek)

Norwich vs Aston Villa. Typ i Analiza

Norwich zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League. Drużyna ta ma zaledwie dziesięć punktów na koncie. W dwóch ostatnich meczach nie zdobyła żadnego punktu. Ostatnio przegrała z Manchesterem United 0-1. Wcześniej uległa Tottenhamowi 0-3.

Cztery ostatnie mecze „Kanarki” zakończyły bez zwycięstwa. Pozostawiły po sobie złe wrażenie, dlatego ciężko wierzyć w ich odrodzenie. Moim zdaniem Aston Villa ma dziś większe szanse na zwycięstwo.

Aktualnie z dorobkiem dziewiętnastu punktów sklasyfikowana jest na trzynastym miejscu w tabeli. W pięciu ostatnich grach odnotowała trzy zwycięstwa i dwie porażki. Z kim? z Liverpoolem 0-1 i Manchesterem City 1-2.

Jak więc widać, miała bardzo mocnych przeciwników. Poza tym pokonała Brighton 2-0, Crystal Palace 2-1 i Leicester 2-1. Aston Villa jest mocniejszą drużyną w ofensywie. Wieczorem powinna to udowodnić.

W tym klubie kontuzjowani są Bailey i Traore. Natomiast gospodarze wystąpią bez Hanley’a, Omobamidele, Rashica, Zimmermanna i Tzolisa.

Typ: X2 (kurs 1.37 na Fortuna)

Poprzedni artykułInter – Cagliari – Typy bukmacherskie 12 grudnia (niedziela)
Następny artykułBarcelona – Elche – Typy bukmacherskie 18 grudnia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.