Pierwsze bezpośrednie spotkanie tych reprezentacji zakończyło się zwycięstwem Norwegii 3-0. Prawdopodobnie w Oslo strzeli więcej bramek Gibraltarowi, bo defensywa tej drużyny jak dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski.

Typy Dnia – 7 września (wtorek)

Norwegia vs Gibraltar. Typ i Analiza

Goście są przysłowiowym chłopcem do bicia w każdych eliminacjach, nie inaczej będzie w najbliższy wtorek. Reprezentacja Gibraltaru sklasyfikowana jest na 194. miejscu w rankingu FIFA.

Nic więc dziwnego, że przegrała wszystkie dotychczasowe mecze eliminacji MŚ. Łącznie odnotowała pięć porażek. Strzeliła zaledwie dwa gole i straciła aż dwadzieścia bramek. Kolejne w ostatniej rywalizacji z Turcją 0-3.

Norwegia to poważna reprezentacja oczywiście zdecydowanie z wyższej półki która plasuje się na czterdziestym trzecim miejscu w rankingu FIFA. Po pięciu rozegranych meczach ma dziesięć punktów na koncie i zajmuje trzecie miejsce w grupie.

Trzy zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka to jej bilans spotkań. W odróżnieniu od Gibraltaru Norwegowie pod każdym względem są mocniejsi. Ostatnio na wyjeździe wygrali z Łotwą 2-0, a wcześniej u siebie zremisowali z Holandią 1-1.

Powinny paść w tym meczu co najmniej cztery bramki, bo goście prezentują się tragicznie w defensywie. Zresztą dwadzieścia straconych bramek w pięciu dotychczasowych meczach mówi wszystko.

Typ: powyżej 3,5 gola

Poprzedni artykułHiszpania – Gruzja – Typy bukmacherskie 5 września (niedziela)
Następny artykułPSG – Clermont – Typy bukmacherskie 11 września (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.