Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Darmowy kod bonusy u bukmachera Fortuna

Darmowy kod bonusy u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej promocji są proste i nie zajmą zbyt wiele czasu. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego. Warto jest pamiętać, że później już nie będzie możliwości go użycia.

Na start gracz otrzyma już wówczas freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Darmowe środki znajdą się na koncie gracza automatycznie i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus za wpłatę u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna zwiększa pierwszy depozyt przyznając bonus w kwocie równowartości wpłaty, czyli gra, który wpłacił 800 PLN drugie tyle samo otrzyma w formie środków bonusowych.

Typer może maksymalnie otrzymać nawet 1000 PLN.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak to nie wszystko. Pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli i bukmacher rozliczył kupon jako przegrany to dostaniesz zwrot stawki.

Maksyminy zwrot jaki można otrzymać to 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla nowych graczy u bukmachera Betfan
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera LvBet
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.