Polscy legalni bukmacherzy online dwoją się i troją, aby przyciągnąć do siebie jak największe grono zarejestrowanych użytkowników. W tym celu organizują szereg akcji promocyjnych i bonusowych – ale to nie wszystko. Oprócz tego obniżają wymagania kursowe oraz obrotowe. To wszystko sprawia, że zakłady bukmacherskie z roku na rok cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Coraz częściej w ofercie polskich legalnych bukmacherów online pojawiają się również mecze na żywo, czyli live streaming online. Jest to doskonała opcja, którą chwali sobie w tej chwili naprawdę spora ilość użytkowników zajmujących się obstawianiem zakładów online.

mecze na żywo u bukmachera
Oglądanie meczów na żywo u Polskich legalnych bukmacherów online

Którzy bukmacherzy mają mecze na żywo?

Na czym polega oglądanie meczów na żywo u Polskich bukmacherów online? To bardzo proste. Dzięki funkcji live streaming online gracze mogą śledzić wybrane przez siebie i typowane zdarzenia na żywo – można to robić zarówno na urządzeniach mobilnych jak i urządzeniach dekstopowych.

Wiele osób zajmujących się obstawianiem zakładów bukmacherskich zastanawia się nad tym, którzy bukmacherzy mają dla swoich użytkowników przewidzianą funkcjonalność obstawiania meczy na żywo. Spieszymy z odpowiedzią – na ten moment wśród polskich legalnych bukmacherów online jedynie trzy marki oferują mecze na żywo. Są to STS, Fortuna, Forbet. Poniżej prezentujemy ich możliwości.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Transmisje na żywo w Fortuna

W Polsce najpopularniejszym bukmacherem w zakresie transmisji na żywo pozostaje na ten moment marka Fortuna. W jego ofercie można znaleźć szereg wydarzeń – mowa tutaj zarówno o meczach piłki nożnej, turniejach tenisowych oraz snookerowych, ale to nie wszystko. Oprócz tego można z powodzeniem obstawiać i oglądać topowe ligi hokejowe, koszykówkę oraz siatkówkę.

Ponadto w ofercie tego bardzo popularnego buka są również rozgrywki e-sportowe. To pokazuje nam, z jak potężnym bukmacherem mamy do czynienia. Każdy fan zakładów bukmacherskich oraz mecze na żywo będzie miał w czym wybierać, jeśli wybierze propozycję bukmachera Fortuna. Na plus zasługuje fakt, że jakość transmisji stoi na naprawdę bardzo przyzwoitym poziomie.

„Oglądam mecze na żywo w Fortunie i STS bo ilość wydarzeń u tych bukmacherów jest bardzo dużo. Wszystkie mecze Serie A, Bundesliga, La Liga + oczywiście tenis i siatkówka. Dla mnie super sprawa.” – opinia o meczach na żywo z forum betonline.net.pl

Na minus z kolei należy zaliczyć to, że w Fortunie nie można liczyć na funkcję fullscren – to sprawia, że Fortuna opinie w tym zakresie ma nieco zaniżone. Na szczęście, opcja pełnego ekranu jest dostępna w aplikacji mobilnej Fortuna. Dlatego też wszyscy posiadacze smartfonów powinni zainwestować w nią – dzięki temu będą mieli problem z głowy.

Fortuna posiada naprawdę bardzo przyzwoitą ofertę transmisji na żywo. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w tym zakresie jest to prekursor, który wyznacza ścieżkę dla pozostałych polskich legalnych bukmacherów online. Na plus Fortuny działa fakt, że ma ona dla swoich klientów dużą liczbę oferowanych spotkań do obstawiania, dobrą jakość prezentowanych transmisji oraz warunki, którym powinien sprostać każdy fan zakładów bukmacherskich online. 

Warto również nadmienić, że oprócz streamingu online, Fortuna ma także bardzo ciekawą ofertę dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Można tam korzystać aż z dwóch promocji. Oprócz tego, w Fortunie można również rejestrować się z wykorzystaniem kodu rejestracyjnego – jest to kolejny sposób na szybki powiększenie swoich pierwszych zysków. Zachęcamy gorąco do rejestracji u bukmachera Fortuna – to naprawdę się opłaca!

Transmisje na żywo w STS

Kolejną firmą bukmacherską, która posiada naprawdę przyzwoitą ofertę transmisji na żywo, jest bukmacher STS. Próbuje on gonić Fortunę w zakresie ilości oferowanych spotkań i trzeba przyznać, że wychodzi mu to naprawdę dobrze. Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że zauważalny jest tam wysoki poziom oraz ilość transmitowanych wydarzeń.

Można tam znaleźć zarówno transmisje z najważniejszych lig europejskich, amerykańskich oraz z wydarzeń snookerowych i tenisowych. Aby móc obstawiać zakłady na żywo w STS, wystarczy założyć konto i je zweryfikować, a następnie się zalogować.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygrane we wtorek – 14 maja
Następny artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2000 PLN
Najlepsi bukmacherzy w Polsce. Tylko legalny bukmacher online. Promocje za darmo, darmowe bonusy bez depozytów, ranking najlepszych legalnych bukmacherów internetowych.