Bardzo dobrze w tym sezonie prezentuje się Marsylia która w Ligue 1 znajduje się na fotelu wicelidera i traci siedem punktów do lidera PSG. O kolejne punkty walczyć będzie z drużyną Nimes.

Typy Dnia – 21 grudnia (sobota)

Ligue 1: Marsylia vs Nimes. Typ i Analiza

Mecz ten odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 20:45. Faworyta wskazać bardzo łatwo, oczywiście zdecydowanym jest Marsylia. Rozgrywa jeden z najlepszych sezonów o czym świadczy bardzo wysokie miejsce w tabeli.

W tym sezonie jest bardzo skuteczna, mocniejsza w ofensywie, a do tego bardzo rzadko zawodzi przed własną publicznością. Na dziewięć rozegranych spotkań odnotowała sześć zwycięstw, poza tym dwukrotnie remisowała i przegrała zaledwie jeden mecz. Wygląda na to, że odniesie siódme zwycięstwo na Stade Velodrome.

Najbliższy przeciwnik nie powinien pokrzyżować jej planów, bowiem w tym sezonie spisuje się bardzo słabiutko. Mowa oczywiście o Nimes które zajmuje przedostatnie miejsce w ekstraklasie francuskiej. Zespół ten bardzo słabo radzi sobie w defensywie, dotychczas stracił już dwadzieścia dziewięć bramek. Forma oczywiście jest po stronie gospodarzy.

Marsylia poza ostatnim remisem z Metz 1-1, wcześniej mogła pochwalić się serią sześciu zwycięstw z rzędu. W tym ostatnim meczu rozczarowała zwłaszcza w drugiej połowie w której dominowała nad przeciwnikiem, stworzyła sobie dobrą ilość sytuacji bramkowych, bo trzynaście i aż 73% czasu utrzymywała się przy piłce.

W porównaniu z wcześniejszymi spotkaniami Marsylii przede wszystkim zabrakło skuteczności z czym nie powinna mieć problemów podczas najbliższego meczu z Nimes. Goście przegrali cztery ostatnie mecze, w tym odpadli także z pucharu Ligi Francuskiej gdzie w 1/8 finału ulegli drużynie St. Etienne 1-2.

Natomiast w Ligue 1 zostali rozbici przez Bordeaux 0-6, Lyon 0-4 i w ostatniej kolejce przegrali także z Nantes 0-1. Najsłabszą formacją tej drużyny jest linia obrony, nic więc dziwnego, że bukmacherzy stawiają Marsylię w roli murowanego faworyta. W poprzednim sezonie pokonała u siebie Nimes 2-1.

Typ: 1

Poprzedni artykułCagliari – Lazio – 16 grudnia (poniedziałek)
Następny artykułManchester United – Newcastle – 26 grudnia (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.