Mistrzostwo Francji Marsylia zdobyła dziewięć razy, ostatni raz w 2010 roku. W następnych latach klub ten prezentował się znacznie gorzej, nie jest w stanie nawiązać kontaktu z najlepszymi, a już tym bardziej z takimi gigantami jak PSG. Ten sezon który dobiega końca, także jest jeden z najsłabszych w wykonaniu Marsylii, w 38. kolejce jej rywalem będzie Montpellier.

Typy Dnia – 24 maja (piątek)

Ligue 1: Marsylia faworytem, ale to Montpellier w lepszej formie

Czego możemy spodziewać się w tym spotkaniu? myślę że wszystkiego, ale przede wszystkim liczę na parę bramek. Dla obu drużyn piątkowy mecz nie będzie miał większego znaczenia, bowiem obie plasują się obok siebie w tabeli, a o europejskich pucharach mogą jedynie pomarzyć. Po 37. rozegranych kolejkach Marsylia sklasyfikowana jest na szóstym miejscu z dorobkiem 58 punktów.

Jej największym problemem jest defensywa, dotychczas straciła aż 52 bramki, dla przykładu nawet czternaste w tabeli Bordeaux straciło dziesięć bramek mniej. Jak więc widać, jak na drużynę która w każdym sezonie celuje w TOP 3 za dużo traci bramek. Nic więc dziwnego, że w ostatnim meczu sezonu bukmacherzy za over 2,5 płacą w granicach 1.55, taki kurs wystawił Totolotek.

Pewnie domyślacie się, jaki jest mój zakład na to spotkanie, zgadza się, właśnie jest to over 2,5 dlatego, że Marsylia w ostatnim czasie praktycznie w każdym meczu traci jakieś bramki. W ostatniej kolejce na wyjeździe pewnie wygrała z Toulouse 5-2, jak widać straciła dwa gole, ale mogła stracić więcej, bowiem gospodarzom sytuacji bramkowych nie brakowało.

Wcześniej natomiast między innymi przed własną publicznością przegrała z Lyonem 0-3, na wyjeździe zremisowała ze Strasbourgiem 1-1 oraz na swoim terenie przegrała z Nantes 1-2. Podsumowując, ze strzelaniem bramek gospodarze problemów nie mają co pokazał ostatni mecz z Toulouse, ale ze względu na ich słabą defensywę prawdopodobnie w kolejnym meczu jakąś bramkę/bramki straci.

Ich piątkowy przeciwnik Montpellier zajmuje piątą lokatę w tabeli i ma 59 punktów na koncie. Co ciekawe, zdaniem bukmacherów faworytem jest Marsylia, ale to właśnie Montpellier jest w lepszej formie. Nie przegrało od sześciu ostatnich spotkań, poza remisami ostatnio z Nantes i Amiens wygrało z St. Etienne, PSG, Strasbourgiem i Toulouse. Jak więc widać, goście są zdecydowanie w lepszej formie.

Jak zakończył się najnowszy bezpośredni mecz? Montpellier przed własną publicznością pewnie pokonało Marsylię 3-0. Jak będzie w piątek? ciężko na to pytanie odpowiedzieć, bowiem obie drużyny specjalnie nie mają o co walczyć, jedynie mogą zamienić się miejscami co nie zmienia faktu, że będzie to spotkanie o przysłowiową pietruszkę, dlatego powyżej 2,5 gola jest moim zdaniem najlepszym typem.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułMecze na żywo u Polskich bukmacherów online
Następny artykułInter – Empoli – 26 maja (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.