Kursy na zwycięstwo w Marsylii idą w dół, ponieważ po pierwsze, jest w dobrej formie. Po drugie, walczyć będzie przed własną publicznością. Po trzecie, „Orły” zapomniały, jak się gra w piłkę. Transmisja w Polsat Sport Premium 5. Zapraszam do analizy.

Marsylia – Eintracht Frankfurt – Typy bukmacherskie 13 września (wtorek)

Marsylia vs Eintracht Frankfurt. Typ i Analiza

Marsylia jest aktualnie drugą siłą Ligue 1. Dodajmy, że w lidze francuskiej rozegrano dotychczas siedem kolejek. Dodajmy także, że Marsylia nie zaznała jeszcze smaku porażki. Na siedem spotkań odniosła aż sześć zwycięstw!

W ostatniej kolejce na Stade Velodrome poradziła sobie z Lille 2-1. Choć do przerwy było 1-1, w drugiej odsłonie spotkania piłkarze Marsylii zabrali się do roboty i zagrali odważniej w ofensywie. W efekcie w 61. minucie na listę strzelców wpisał się Gigot. Jak się okazało, była to ostatnia bramka na wagę zwycięstwo drużyny Marsylii.

Moim zdaniem we wtorek gospodarze będą mieli więcej do powiedzenia, bo są w gazie. Większość ostatnich spotkań wygrali. Nie udało im się wprawdzie zapunktować w Londynie gdzie przegrali z Tottenhamem 0-2.

Jednak na Tottenham Hotspur Stadium napsuli „Kogutom” sporo krwi. Ci dopiero na piętnaście minut przed końcem spotkania zaczęli strzelać. Jednak przez większość spotkania Marsylia dobrze Tottenhamowi przeszkadzała w konstruowaniu akcji.

W pierwszej kolejce LM „Orły” nie tylko przegrały ze Sportingiem Lizbona 0-3. Porażki doznały także ostatnio w Bundeslidze gdzie na Deutsche Bank Park przegrały z Wolfsburgiem 0-1. W starciu z „Wilkami” „Orły” nie oddały żadnego strzału w światło bramki co powinno najbardziej niepokoić przed rywalizacją z Marsylią która ostatnio rzadko zawodzi.

Typ: 1 (kurs 1.95 na Fortuna)

Poprzedni artykułNapoli – Spezia – Typy bukmacherskie 10 września (sobota)
Następny artykułSłowenia – Norwegia – Typy bukmacherskie 24 września (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.