Mimo że obie reprezentacje do najlepszych nie należą, to w czwartek większe szanse na zwycięstwo daje się Łotyszom którzy pierwszy mecz w Lidze Narodów z Andorą rozegrają u siebie w Rydze.

Typy Dnia – 3 września (czwartek)

Łotwa vs Andora. Typ i Analiza

Lepiej kadrowo prezentuje się reprezentacja Łotwy przez co zdaniem bukmacherów jest wyraźnym faworytem o czym świadczą kursy na jej zwycięstwo w granicach 1.45. Podczas pamiętnych eliminacji Euro 2020 między innymi mierzyła się z Polską, Austrią… ostatecznie zajęła ostatnie miejsce w grupie zdobywając zaledwie trzy punkty, bowiem w ostatniej kolejce przed własną publicznością sensacyjnie wygrała z Austrią 1-0. Przypomnijmy, wówczas murowanym faworytem byli Austriacy co pokazywały kursy około 1.15.

Zlekceważyli Łotyszy czy nie to nie zmienia faktu, że mecz wygrała Łotwa udowadniając, że nie warto jej skreślać przed meczem. Lepszych do wyboru jakościowo piłkarzy ma selekcjoner gospodarzy. Roberts Uldrikis na co dzień reprezentuje barwy Sion. Piłkarz ten ostatnio jest w dobrej dyspozycji. Z kolei taki Davis Ikaunieks jest zawodnikiem Mlada Boleslav.

Trener Andory takich piłkarzy nie posiada. Większość gra w słabiutkich klubach jak chociażby Jordi Alaez który jest piłkarzem jakiejś FC Santy Coloma. Czy Cristian Martinez Alejo który z kolei reprezentuje barwy klubu Andorra. Jak więc widać, reprezentacja Andory kadrowo wygląda słabiej.

W rankingu FIFA sklasyfikowana jest dopiero na 135. miejscu. I co prawda Łotysze plasują się na pozycji numer 137, to jednak dziś są zdecydowanie mocniejszą drużyną i mam nadzieję że swoją wartość udowodnią w najbliższy czwartek, zwłaszcza że swoje spotkanie rozgrywać będą na swoim boisku.

Obiekt Daugavas stadions jest dla nich szczęśliwy, bowiem ostatni raz tu wygrali jak wiadomo z Austrią 1-0, wówczas zwycięskiego gola strzelił Marcis Oss. Takie zwycięstwa zwykle uskrzydlają, powodują u drużyn większą pewność siebie. Od 2008 roku Łotwa nie przegrała z Andorą, trzykrotnie zwyciężyła i dwukrotnie zremisowała. W 2020 roku jest mocniejsza przez co liczę na jej wygraną.

Typ: 1

Poprzedni artykułWisła Kraków – Śląsk Wrocław – Typy bukmacherskie 29 sierpnia (sobota)
Następny artykułDania – Belgia – Typy bukmacherskie 5 września (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.