Zajmując ostatnie miejsce w grupie Ligi Mistrzów piłkarze Salzburga nadal mają szanse nie tylko awansować do fazy pucharowej Ligi Europy, ale także matematyczne szanse awansować nawet do 1/8 finału Champions League. We wtorek muszą pokonać Lokomotiw Moskwa.

Typy Dnia – 1 grudnia (wtorek)

Lokomotiw Moskwa vs Salzburg. Typ i Analiza

Taki scenariusz jest bardzo możliwy, gdyż klub z Moskwy boryka się z poważnymi problemami kadrowymi, bowiem piłkarzy Lokomotiwu prześladuje koronawirus. Niestety między innymi w gronie zakażonych znajduje się Grzegorz Krychowiak.

Kilku ważnych piłkarzy Lokomotiwu którzy stanowią o sile swojej drużyny wyłączeni są z gry co jest bardzo dobrą wiadomością dla zawodników Salzburga, bo ich przeciwnik zdecydowanie straci na jakości, będzie brakowało mu zgrania.

Na dwie kolejki przed zakończeniem fazy grupowej Ligi Mistrzów mistrzowie Austrii z dorobkiem zaledwie jednego punktu zajmują ostatnie miejsce w grupie. Tak więc to dla nich ostatni dzwonek. Na szczęście do trzeciego Lokomotiwu Moskwa tracą tylko dwa punkty.

Jak więc widać, jeżeli we wtorek zwyciężą, obie drużyny zamienią się miejscami. W lidze piłkarze Salzburga zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Do wtorkowego spotkania z Lokomotiwem przystąpią w dobrych nastrojach, gdyż ostatnio rozbili St. Polten aż 8-2.

Szkoleniowiec mistrzów Austrii zapowiada, we wtorek wszystkie siły rzucimy na Ligę Mistrzów, na Lokomotiw Moskwa. Pierwsze bezpośrednie spotkanie tych drużyn rozegrane na Red Bull Arena zakończyło się remisem 2-2, ale zdecydowanie lepsze wrażenie po sobie pozostawili piłkarze Salzburga. To bardzo dobry prognostyk przed rewanżem w Moskwie, zwłaszcza że gospodarze zagrają poważnie osłabieni.

Typ: 2

Poprzedni artykułDortmund – FC Koeln – Typy bukmacherskie 28 listopada (sobota)
Następny artykułMontpellier – PSG – Typy bukmacherskie 5 grudnia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.