Zaległe spotkanie piątej kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Termalicą odbędzie się już w najbliższy wtorek. Faworytem są mistrzowie Polski. Zapraszam do analizy.

Legia Warszawa – Termalica – Typy bukmacherskie 15 marca (wtorek)

Legia Warszawa vs Termalica. Typ i Analiza

Jeszcze nie tak dawno Legioniści znajdowali się w strefie spadkowej. Dziś z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów sklasyfikowani są na dwunastym miejscu w PKO Ekstraklasie. Jednak w dalszym ciągu niepewni są utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Po ostatnich meczach pojawiło się jednak światełko w tunelu. Ich gra co prawda pozostawia jeszcze wiele do życzenia co nie zmienia faktu, że cztery ostatnie mecze zakończyli zwycięstwem. W ostatniej kolejce w Łęcznej po golu Rosołka wygrali z Górnikiem.

We wtorek oczywiście spodziewam się zwycięstwa Legii Warszawa. Po pierwsze, mecz rozegra przed własną publicznością. Po drugie, jest w dobrej formie prawda? jakby nie patrzeć jednak ostatnie mecze kończyła zwycięstwem. Po trzecie, jej przeciwnikiem będzie drużyna z najniższej półki.

Termalica zamyka tabelę PKO Ekstraklasy! Z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów sklasyfikowana jest na osiemnastym miejscu w tabeli. Ostatnio w Niecieczy uległa drużynie Zagłębiu Lubin 0-2. Ta porażka mogła jej podciąć skrzydła.

Wydaje się, że to co najgorsze Legioniści mają za sobą. Cztery zwycięstwa z rzędu musiały ich podbudować psychicznie co jest ważne przed kolejnymi meczami. „Wojskowi” poczuli większą pewność siebie. Więc jestem dobrej myśli, że poradzą sobie z ostatnią drużyną PKO Ekstraklasy. W Niecieczy zremisowali z Termalicą 0-0. W Warszawie powinni mieć więcej do powiedzenia.

Typ: 1 (kurs 1.60 na Superbet)

Poprzedni artykułManchester City – Sporting – Typy bukmacherskie 9 marca (środa)
Następny artykułAston Villa – Arsenal – Typy bukmacherskie 19 marca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.