Walka beniaminków Premier League też może być ciekawa. Oczywiście mowa o spotkaniu Leeds kontra Fulham. Czyli rywalizacja drużyn które w poprzednim sezonie występowały w Championship.

Typy Dnia – 19 września (sobota)

Leeds vs Fulham. Typ i Analiza

Bukmacherzy słusznie stawiają piłkarzy Leeds w roli faworyta. Są powody dla których warto stawiać na ich zwycięstwo. Pierwszy to fakt, że w poprzednim sezonie na zapleczu Premier League byli po prostu najlepsi. Na koniec sezonu mieli aż dziesięć punktów przewagi nad drugim West Brom.

Drugi powód to ostatnie bezpośrednie spotkanie które rozgrywane było na stadionie Elland Road zakończone pewnym zwycięstwem Leeds 3-0. Sam wynik świadczy o tym, że byli lepszą drużyną i faktycznie tak było, wygrali zasłużenie.

Trzeci powód to start Premier League. W pierwszej kolejce lepsze wrażenie po sobie pozostawili piłkarze Leeds którzy uwaga, na Anfield napsuli mistrzom Anglii sporo krwi. Z Liverpoolem przegrali tylko 3-4, ale przypominali drużynę, jakby od lat występowała w Premier League.

Mimo że piłkarze Leeds na bardzo trudnym terenie mierzyli się z ogromnie mocnym Liverpoolem, nie przestraszyli się, ba, potrafili się przeciwstawić, pokazali naprawdę wielki charakter. Widać, że szkoleniowiec Leeds dobrze przygotował swoją drużyną do sezonu pod względem fizycznym i psychicznym.

Warto więc już dziś stawiać na zwycięstwo gospodarzy, bo niewykluczone że w sobotą kursy będą zaniżone. W tej chwili wynoszą w granicach 1.66. W pierwszej kolejce Premier League Fulham na swoim boisku przegrał z Arsenalem 0-3. I choć lepiej wypadł w pucharze Ligi Angielskiej na tle Ipswich wygrywając 1-0, to w sobotę skazuję tę drużynę na porażkę, gdyż przeciwnika ma zdecydowanie mocniejszego.

Typ: 1

Poprzedni artykułKukesi – Wolfsburg – Typy bukmacherskie 17 września (czwartek)
Następny artykułLeyton Orient – Tottenham – Typy bukmacherskie 22 września (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.