Przed nami nowy miesiąc Lipiec, będzie bardzo gorący, także na włoskich stadionach. Kolejne mecze 29. kolejki Serie A odbędą się już w środę. Emocji nie zabraknie także podczas spotkania Lecce z Sampdorią.

Typy Dnia – 1 lipca (środa)

Lecce vs Sampdoria. Typ i Analiza

Nie tylko mecze z udziałem najlepszych włoskich klubów są najciekawsze. W dolnych rejonach tabeli też zapowiadają się wielkie emocje, zwłaszcza właśnie w rywalizacji tych drużyn, bowiem będzie to bezpośrednia walka o przetrwanie w Serie A. Obie drużyny są kompletnie bez formy.

Lecce znajduje się w strefie spadkowej, na osiemnastym miejscu w tabeli. Sytuacja piłkarzy Sampdorii także nie do pozazdroszczenia, bo to tylko punkt przewagi nad Lecce, a więc zajmują siedemnaste także niebezpieczne miejsce.

Czy po środowym spotkaniu obie drużyny zamienią się miejscami w tabeli? moim zdaniem nie. Jak wiadomo Lecce i Sampdoria w ostatnim czasie prezentowali się bardzo słabo, ale najtragiczniej spisywali się piłkarze Lecce którzy tracili zdecydowanie więcej bramek. Dlatego sądzę, że w środę przełamie się Sampdoria, choć remisu także nie można wykluczać, bo jak widać grać będzie na wyjeździe.

W związku z tym polecam bezpieczniejszy zakład na jej zwycięstwo z remisem po kursie 1.33 w STS. Trzy ostatnie mecze przegrała, w tym z bardzo wymagającymi rywalami którzy znajdują się w najlepszej piątce Serie A, czyli Interem 1-2 i Romą 1-2. Natomiast ostatnio Sampdoria uległa Bolognie także 1-2.

W porównaniu do Lecce które ostatnio traciło zdecydowanie więcej bramek jak widać Sampdoria w tych swoich meczach pozostawiła lepsze wrażenie. W końcu nie traciła tylu bramek prawda? no właśnie. Natomiast defensywa Lecce już totalnie jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Pokazały to nie tylko ostatnie porażki z Juventusem 0-4 i Milanem 1-4, ale także przed pandemią koronawirusa z Atalantą aż 2-7 i Romą 0-4. Daje do myślenia prawda? no właśnie.

U siebie Sampdoria zremisowała z Lecce 1-1. Dziś popełnia mniej błędów w defensywie przez co stawiam w jej kierunku. Tym bardziej że gospodarze będą musieli radzić sobie bez Fabio Lucioniego (czerwona kartka w ostatnim meczu) co jest poważnym osłabieniem w obronie.

Typ: X2

Poprzedni artykułTorino – Lazio – 30 czerwca (wtorek)
Następny artykułWolves – Arsenal – 4 lipca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.