Bukmacher LvBet w związku z rozpoczynającym się turniejem wielkoszlemowym w tym sezonie – Wimbledonem wprowadza nową promocję dla swoich typerów, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane o 14% na zakłady z Wimbledon u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% na zakłady z Wimbledon u bukmachera LvBet

Akcja skierowana jest to tych typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jedną wpłatę.

Promocja aktywna jest dla graczy w dniach od 1 do 14 lipca.

Warto jest pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Osoba, która jej nie posiada w łatwy sposób może ją pobrać ze strony operatora LvBet. Po czym należy ją zainstalować. Ten proces nie zajmie zbyt dużo czasu, a poza tym w żadnym stopniu nie jest to skomplikowany.

Operator podczas tej akcji dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Bonus na start od legalnego bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Kupon może zostać zagrany za dowolną stawkę. Jednak należy pamiętać, że z promocji z wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany to automatycznie operator zwiększy jego wygraną o 14%.

Promocja dla nowych graczy:

Warto jest pamiętać, że bukmacher oferuje dla nowych typerów bonus na start w wysokości 20 PLN. Chcąc otrzymać te środki wystarczy założyć nowe konto, aby otrzymać środki na grę.

Natomiast użytkownik, który dokona pierwszych wpłaty można liczyć na dodatkowe środki na grę w formie bonusów. Bukmacher przyzna łącznie bonus nawet do 1500 PLN za dokonanie dwóch pierwszych wpłaty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u legalnego bukmachera Forbet
Następny artykułNawet do 50% większe wygrane u bukmachera BetClic
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.