Przed nami spotkania dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1, w której to serii spotkań dojdzie do takich pojedynków jak, m.in. Nice vs PSG, Bordeaux vs St. Etienne, Monaco vs Rennes. Z tej okazji bukmacher LvBet oferuje promocje swoim graczom, w której zwiększa wygrane o 14%.

LvBet większe wygrane o 14%

LvBet większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej promocji kwalifikują się kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki jak Nice vs PSG, Bordeaux vs St. Etienne, Monaco vs Rennes.

Typy znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bądź na żywo.

Należy jednak pamiętać, że w ramach tej akcji biorą udział jedynie kupony zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Gracz sam wybiera za jaką kwotę zostanie zagrany kupon. Jednak należy wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone automatyczne kupony zagrane za środki bonusowe.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera LvBet o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako wygrany.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet oferuje swoim graczom na start już ciekawe promocje jak: freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania wpłaty oraz bonus równowartości 100% wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.