W grupie A młodzieżowych mistrzostw świata do lat 20 reprezentacja Tahiti jest przysłowiowym chłopcem do bicia. Po dwóch meczach jest bez punktu czego można było się spodziewać, a w ostatniej kolejce fazy grupowej mierzyć będzie się z reprezentacją Kolumbii którą bukmacherzy stawiają w roli zdecydowanego faworyta.

Typy Dnia – 29 maja (środa)

MŚ U20: Kolumbia vs Tahiti, czyli walka Dawida z Goliatem

Czy na stadionie w Lublinie kibice zobaczą wiele bramek? wiele na to wskazuje, bowiem defensywa w zespole Tahiti praktycznie nie istnieje. Jest to typowa amatorska reprezentacja składająca się z piłkarzy którzy w piłkę nożna grają dla rozrywki, a nie zawodowo. W dotychczasowych dwóch meczach Tahiti nie strzeliło ani jednej bramki, a straciło ich osiem. To najniższy wymiar kary, bowiem mogło stracić zdecydowanie więcej, gdyby przeciwnicy byli zabójczo skuteczniejsi.

W pierwszej kolejce przegrało z Senegalem tylko 0-3, tylko, bowiem reprezentacja z Afryki stworzyła sobie masę sytuacji bramkowych, aż 26, oraz oddała dziewięć strzałów w światło bramki przeciwnika który z kolei nie oddał ani jednego celnego strzału i miał tylko dwie okazje na strzelenie gola. Jak więc widać, to jest najlepsze podsumowanie gry Tahiti.

Czego więc ta reprezentacja szuka na młodzieżowych mistrzostwach świata w Polsce? szczerze mówiąc nie wiem. W drugiej kolejce zgodnie z planem przegrała z Polską 0-5 oddając w tym meczu zaledwie jeden strzał w światło bramki, a podejść do przeciwnika miała tylko pięć. Podopieczni Jacka Magiery wygrali zasłużenie, oczywiście mieli szanse strzelić jeszcze więcej goli, bowiem oddali dziesięć strzałów na bramkę, w sumie stworzyli sobie 28 sytuacji bramkowych.

Jak więc widać, reprezentacja Tahiti jest tragicznie słaba we wszystkich formacjach, w defensywie i ofensywie. Kompletnie sobie nie radzi, dlaczego? ponieważ piłkarzom brakuje po prostu wyszkolenia technicznego. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy na zwycięstwo Kolumbii wystawili najniższy kurs 1.01.

Taki zakład więc odpada, myślę, że w ciemno można brać over 4,5 po kursie 1.50 w STS. Kolumbia w meczu z Polską pokazała kawałek dobrego futbolu i zasłużenie wygrała 2-0. W drugim meczu natomiast uległa Senegalowi 0-2, i chociaż w tym meczu nie zaprezentowała się najlepiej, niemniej w meczu z Tahiti powinna wygrać przekonująco, w końcu przeciwnik tragicznie słaby prawda? no właśnie.

Podsumowując, no co tu dużo pisać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dla Kolumbii środowy mecz będzie spacerkiem, bowiem pod każdym względem jest lepsza od Tahiti. Reprezentacja składająca się z zawodowych piłkarzy czego nie można powiedzieć o Tahiti które z futbolem niewiele ma wspólnego.

Typ: powyżej 4,5 gola

Poprzedni artykułInter – Empoli – 26 maja (niedziela)
Następny artykułElche – La Coruna – 2 czerwca (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.