Na początku czerwca w towarzyskich spotkaniach z Panamą i Peru którym Kolumbia łącznie strzeliła sześć bramek nie tracąc żadnej dała wszystkim do zrozumienia, że to nie były przypadkowe zwycięstwa. Dobrą formę potwierdziła także na starcie Copa America gdzie w Salvadorze dość niespodziewanie wygrała z Argentyną 2-0.

Typy Dnia – 19 czerwca (środa)

Copa America 2019: Znakomita forma reprezentacji Kolumbii!

W sumie było to już jej trzecie z rzędu zwycięstwo bez straty gola i ósma strzelona bramka jeżeli chodzi o miesiąc czerwiec, który jak widać jest udany co świadczy o dużej sile reprezentacji Kolumbii. Jej kolejnym przeciwnikiem w drugiej kolejce tego turnieju będzie Katar który przypomnijmy, na tegorocznym Copa America występuje gościnnie.

Bukmacherzy czego można było się spodziewać, w roli zdecydowanego faworyta stawiają zespół Kolumbii o czym chociażby świadczą kursy na jej zwycięstwo w granicach 1.35. I tak się troszkę zastanawiam, czyż nie za niski patrząc kto jest jej przeciwnikiem? no właśnie. Może i faworyt tego spotkania odniesie zwycięstwo, ale każdy inny wynik jakąś wielką sensacją moim zdaniem nie będzie.

Dlaczego? odpowiedź jest prosta, w końcu ponad trzy miesiące temu Katar zdobył puchar Azji wygrywając w finale z Japonią 3-1. Na tym turnieju praktycznie wszystkie mecze wygrał do zera, jak widać gola stracił tylko w finale z Japonią co nie zmienia faktu, że Katar wygrał puchar Azji udowadniając tym samym, że do słabeuszy nie należy.

Jak więc widać, według mnie troszkę za mało bukmacherzy płacą za zwycięstwo Kolumbii, niemniej stawiam na jej zwycięstwo, ponieważ wygrana z Argentyną musiała Kolumbijczykom dodać więcej pewności siebie, może z Katarem łatwo nie będzie, ale powinni wygrać. Wracając do spotkania z Argentyną która trzeba też powiedzieć przegrała na własne życzenie, bowiem w statystykach sytuacji bramkowych i strzałów na bramkę była lepsza.

Czego więc zabrakło? pomysłu na grę, skuteczności, może troszkę szczęścia? tak czy siak jak widać Kolumbia miała Martineza który w 71. minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, oraz Zapatę który zaliczył popularne wejście smoka pojawiając się na placu gry dopiero w 81. minucie i pięć minut później strzelając gola na 2-0. Kolumbia ma potężny skład, znakomitych zmienników i mimo wszystko z dobrym Katarem powinna sobie w środę poradzić.

Podsumowując, powinna odnieść zwycięstwo, dlaczego? ponieważ ma więcej argumentów, piłkarzy klasy światowej jak wcześniej wspomniany Zapata czy Falcao co skłania mnie do stawiania właśnie na zwycięstwo reprezentacji Kolumbii. Wygrana nad Argentyną na pewno dodała jej skrzydeł co powinno być efektem dobrej gry z Katarem i owocować bramkami. Katar w pierwszej kolejce zremisował z Paragwajem 2-2 co świadczy, że formacja defensywna tej reprezentacji nie jest najmocniejszą stroną. Kursy na zwycięstwo Kolumbii mogą jeszcze iść w dół, więc radzę się spieszyć.

Typ: 1

Poprzedni artykułStabaek – Tromso – 17 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułPeru – Brazylia – 22 czerwca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.