„Koziołki” na zapleczu Bundesligi? takiego scenariusza nie można wykluczać, gdyż w pierwszym spotkaniu z Kiel odnotowały porażkę 0-1, w dodatku na swoim boisku. Uważam jednak, że nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Typy Dnia – 29 maja (sobota)

Kiel vs FC Koeln. Typ i Analiza

Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie już w najbliższą sobotę na Holstein-Stadion gdzie mimo to bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają piłkarzom FC Koeln. Mimo że w pierwszym meczu pozostawili po sobie złe wrażenie.

Po bramce Lorenza w 59. minucie ostatecznie musieli pogodzić się z porażką. Chociaż częściej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, nie potrafili postawić kropki nad i. „Koziołkom” ewidentnie zabrakło skuteczności.

Pamiętajmy jednak, każdy mecz pisze nową historię. I niewykluczone, że lepiej zaprezentują się w spotkaniu rewanżowym. Poza niezdolnym do gry Rexhbecajem poważniejszych problemów kadrowych Koeln nie ma.

Skoro w Bundeslidze w ostatnich tygodniach wygrał z takimi drużynami jak Schalke, Augsburg czy RB Lipsk, to uwierzcie mi, wygrać może z każdym. W meczu rewanżowym „Koziołki” będą musiały zagrać bardziej ofensywnie.

Stać je na odrobienie jednobramkowej straty, ponieważ mają duży potencjał ofensywny. Poza ostatnim zwycięstwem z Koeln wcześniej piłkarze Kiel przegrali z Darmstadt 2-3 i Karlsruher 2-3. Jak więc widać, można im strzelić niejednego gola. Wszystko w nogach FC Koeln. Za nimi przemawia także większe doświadczenie które może zdecydować o utrzymaniu się w Bundeslidze. Co do problemów kadrowych Kiel, to kontuzjowani są Arslan i Thesker.

Typ: 2 (DNB – remis=zwrot)

Poprzedni artykułVillarreal – Manchester United – Typy bukmacherskie 26 maja (środa)
Następny artykułOdd – Bodo/Glimt – Typy bukmacherskie 30 maja (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.