Piłkarze Starej Damy po ostatniej porażce w pucharze Włoch z Atalantą będą chcieli się tym razem zrehabilitować i wygrać z Parmą. W Serie A pewnie zmierzają po kolejne mistrzostwo mając aż jedenaście punktów przewagi nad Napoli. Jak zaprezentują się w kolejnym meczu z drużyną, która dobrze prezentuje się na wyjazdach? I pytanie, z jakim nastawieniem przystąpi do tego meczu Juventus? no właśnie, mimo wszystko myślę, że więcej serca w to spotkanie włoży Parma która z pewnością takiego przeciwnika nie zlekceważy.

Typy Dnia – 2 lutego (sobota)

Obserwując ostatnie spotkania Starej Damy trzeba odważnie powiedzieć, że nie jest w jakiejś kosmicznej formie strzeleckiej, nie strzela przeciwnikom zbyt dużo bramek, a to co wyprawia w obronie kompletnie jest do niej niepodobne. Bo przecież w ostatnich latach Juventus przyzwyczaił wszystkich tym, że przede wszystkim tracił mało bramek, a tu jak widać puchar Włoch i sroga porażka z Atalantą. Jakie zakłady na to najbliższe spotkanie? nie opłaca się grać na ich wygraną, bo kurs za niski, a do tego Parma dobrze gra na wyjazdach. Myślę że można spróbować zagrać na ilość bramek poniżej 4, a przy takiej ilość zwrot. Być może nie zobaczymy dużo goli patrząc na to, jakie problemy ma Juventus ze strzelaniem bramek.

Uzależniony jest od Ronaldo który nie jest w stanie zagwarantować bramek w każdym meczu, dowód, nie popisał się w meczu z Atalantą. Pod formą jest też Dybala który od dłuższego czasu nie zdołał pokonać bramkarza przeciwnika. Biorąc to wszystko pod uwagę trzeba przyznać, że ich ofensywa jak na razie nie stoi na najwyższym poziomie. Powiem tak, w meczu z Parmą tak naprawdę wszystko może się zdarzyć. Juventus może wygrać wysoko, a może nawet przegrać 0-1, wszystko zależy od tego, jak przystąpi do tego spotkania. Stawiam na poniżej 4 gola chociażby z tego powodu, że będąc pewnym liderem obawiam się, że specjalnie w tym meczu wysilać się nie będą. A co za tym idzie? no właśnie, za dużo bramek możemy nie zobaczyć. W czterech ostatnich meczach mistrzowie Włoch strzelili zaledwie sześć bramek, jak na nich troszkę za mało.

Ich sobotni rywal znajduje się na dwunastej pozycji i ma jeszcze matematyczne szanse zajęcia miejsca które nagradzane jest grą w europejskich pucharach. Więc Parma będzie starać się w tym meczu przede wszystkim nie stracić bramki. W ostatniej kolejce na swoim boisku uległa drużynie Spal 2-3, jednak jak wcześniej wspomniałem, lepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych. Jej bilans przedstawia się następująco, pięć zwycięstw i tyle samo porażek na dziesięć rozegranych spotkań. Na Stadio Ennio Tardini Juventus wygrał z Parmą 2-1. Podsumowując, teoretycznie u siebie powinien spokojnie wygrać, jednak na boisku różnie może być. Juve ostatnio za dużo goli nie strzelało, jeżeli do tego Parma zagra ostrożnie w obronie, to być może nie będzie to mecz bramek. Under 4 to moim zdaniem jedno z najlepszych rozwiązań na to spotkanie.

Typ: poniżej 4 gola

Poprzedni artykułTottenham – Newcastle – 2 lutego (sobota)
Następny artykułForbet zwiększa wygrane w lutym o 14%!!
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.