Trwa czternasta kolejka w Liga Primera – Clausura. W poniedziałek rozegrane zostaną dwa ostatnie spotkania. W rywalizacji drużyn Jalapa i Chinandega spodziewam się zwycięstwa gospodarzy.

Typy Dnia – 6 kwietnia (poniedziałek)

Jalapa vs Chinandega. Typ i Analiza

W ligowej tabeli zajmują wyższe czwarte miejsce i jak dotąd wywalczyli dwadzieścia jeden punktów. Piłkarze Jalapy odnieśli sześć zwycięstw, trzy remisy i cztery porażki. Najwięcej punktów zdobyli na swoim boisku, a to pokazuje że u siebie czują się jak ryba w wodzie, czyli najlepiej.

Skłania mnie to do jednego, oczywiście do stawiania na zwycięstwo graczy Jalapy po kursie 1.55 w STS. Przed własną publicznością nie zaznali jeszcze smaku porażki. Na sześć rozegranych spotkań odnotowali aż pięć zwycięstw i jeden remis.

Jak więc widać, wiele wskazuje na to, że w poniedziałek trzy punkty trafią na konto drużyny Jalapa. Warto dodać, że grając na własnym obiekcie ta drużyna bardzo dobrze się broni, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że w sześciu grach straciła zaledwie dwa gole.

Mało tego, także dobrze atakuje o czym świadczy bilans bramkowy i dziewięć strzelonych bramek. No coś w tym jest że Jalapa jest drużyną własnego boiska. Nic więc dziwnego że bukmacherzy stawiają ten zespół w roli takiego wyraźnego faworyta.

Jeżeli chodzi o ich przeciwnika, to Chinandega musi zadowolić się siódmym miejscem w tabeli. Ta drużyna słabiej prezentuje się w defensywie. Do tej pory straciła dwadzieścia bramek. W ostatnim czasie najwięcej goli straciła podczas spotkania z Ferretti gdzie na wyjeździe została rozbita aż 0-7. Jak więc widać, nie ma lepszego dowodu by stwierdzić, że na wyjazdach Chinandega gra po prostu słabo.

Jak już wiadomo Jalapa dobrze gra na swoim terenie. Na dodatek jest w dobrej formie, w dwóch ostatnich meczach zgromadziła sześć punktów, u siebie pokonała Juventus Managua 2-0 i w ostatnim meczu na wyjeździe ograła zespół Ocotal 2-1. Moim zdaniem warto stawiać na zwycięstwo tej drużyny.

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułDiriangen – Ferretti – 2 kwietnia (czwartek)
Następny artykułŻodzino – Eniergietyk-BDU – 11 kwietnia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.