W najbliższy poniedziałek reprezentacje Islandii oraz Izraelu zmierzą się w ramach czwartej kolejki Ligi Narodów. Początek spotkania o godzinie 20:45. Zapraszam do analizy.

Islandia – Izrael – Typy bukmacherskie 13 czerwca (poniedziałek)

Islandia vs Izrael. Typ i Analiza

Reprezentacja Islandii sklasyfikowana jest na sześćdziesiątym trzecim miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Izrael zajmuje miejsce siedemdziesiąte szóste. Poniedziałkowe spotkanie rozegrane zostanie w Reykjaviku gdzie moim zdaniem najbardziej możemy spodziewać się bramek.

W ostatnich meczach Izraelczycy nie zachowali czystego konta bramkowego. Jak na dłoni widać, że ich najsłabszym punktem jest formacja defensywna. W ostatniej kolejce Ligi Narodów na wyjeździe wygrali z Albanią 2-1.

Natomiast w pierwszej kolejce przed własną publicznością zremisowali z Islandią 2-2. Jak więc widać, czyli z poniedziałkowym przeciwnikiem. W pierwszym bezpośrednim meczu jak widać bramek nie zabrało. Padły aż cztery gole, ponieważ obie reprezentacje grały ofensywnie.

Poza meczem z Izraelem Islandia na swoim terenie zremisowała z Albanią 1-1. Poza tym ostatnio na wyjeździe towarzysko wygrała z reprezentacją San Marino 1-0. Ale jak widać było to skromne zwycięstwo.

Obie reprezentacje potrafi strzelać gole, ale także je tracą co pokazał pierwszy bezpośredni mecz. Dlatego moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 1,5 gola.

Typ: powyżej 1,5 gola (kurs 1.37 na Fortuna)

Poprzedni artykułIrlandia – Ukraina – Typy bukmacherskie 8 czerwca (środa)
Następny artykułDundalk – Shamrock Rovers – Typy bukmacherskie 17 czerwca (piątek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.