Ciekawy jestem, jak po ostatniej porażce z Anglią zareagują Belgowie którzy w czwartej kolejce Ligi Narodów na wyjeździe podejmować będą Islandię. Jestem dobrej myśli, że dzisiejszego wieczoru będą górą.

Typy Dnia – 14 października (środa)

Islandia vs Belgia. Typ i Analiza

W tej chwili Belgowie zajmują drugie miejsce w Lidze Narodów. Pierwsza jest Anglia. Niewykluczone że dziś obie reprezentacje zamienią się miejscami. Oczywiście w tej rywalizacji należy spodziewać się kolejnego zwycięstwa Czerwonych Diabłów.

Kolejnego, gdyż 8 września w Brukseli rozgromiły Islandię aż 5-1. Belgowie zaprezentowali się wówczas wzorowo o czym zresztą świadczy wynik. Aż 71% czasu utrzymywali się przy piłce, stworzyli sobie dwadzieścia jeden sytuacji bramkowych i oddali jedenaście strzałów w światło bramki.

Więcej pisać o tym meczu nie trzeba, Belgowie wygrali w pełni zasłużenie. Ponownie swoją wartość powinni udowodnić w Reykjaviku. Mają zdecydowanie mocniejszy skład, jeden z najlepszych na świecie. Wystarczy wymienić takie nazwiska jak Witsel, Lukaku czy De Bruyne.

Ostatnimi czasy Belgia wygrała bardzo dużo spotkań. To kolejny dowód na to, że to bardzo silna reprezentacja. Islandia wręcz przeciwnie, jest to drużyna słabsza, o czym najlepiej świadczy jej ostatnie miejsce w grupie Ligi Narodów.

Ma trzy porażki na koncie, w tym jak wiadomo z Belgią. Poza tym uległa takim reprezentacjom jak Anglia 0-1 i Dania 0-3. Owszem, w barażach o mistrzostwa Europy Islandia wygrała z Rumunią 2-1, warto jednak dodać, że przeciwnik zaprezentował się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Belgia jest liderem w rankingu FIFA, więc powinna dziś to potwierdzić.

Typ: 2

Poprzedni artykułUkraina – Hiszpania – Typy bukmacherskie 13 października (wtorek)
Następny artykułNewcastle – Manchester United – Typy bukmacherskie 17 października (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.