Dla Ukrainy będzie to pierwsze tegoroczne spotkanie w Lidze Narodów, ponieważ walczyła o awans do Mistrzostw Świata. Nie zdołała jednak awansować przez co do meczu z Irlandią przystąpi przygnębiona. Transmisja w Polsat Sport News. Zapraszam do analizy.

Irlandia – Ukraina – Typy bukmacherskie 8 czerwca (środa)

Irlandia vs Ukraina. Typ i Analiza

Irlandia sklasyfikowana jest na czterdziestym siódmym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast reprezentacja Ukrainy plasuje się na miejscu numer dwadzieścia siedem. Kursy wystawione przez bukmacherów pokazują, że nie ma tu wyraźnego faworyta.

Osobiście większe szanse na zwycięstwo daję Irlandczykom, chociaż remisu także nie można wykluczać. Ale myślę, że będą mieli więcej do powiedzenia. Zwłaszcza że grać będą przed własną publicznością.

W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata prezentowali się przeciętnie. Mając w grupie Serbię, Portugalię, Luksemburg i Azerbejdżan zajęli miejsce trzecie. Ale niejednej reprezentacji napsuli sporo krwi.

W pierwszej kolejce Ligi Narodów Irlandia odnotowała wyjazdową porażkę z Armenią 0-1. Ale miała swoje okazje na strzelenie niejednego gola. Nie potrafiła jednak postawić kropki nad i. Czegoś jej w tym meczu brakowało, przede wszystkim skuteczności.

Ukraina do końca walczyła o Mundial. Ostatecznie jednak nie awansowała. W decydującym meczu z Walią przegrała 0-1. Jak więc widać, do środowego spotkania z Irlandią Ukraińcy przystąpią w złych nastrojach. Może im być się ciężko pozbierać przez co w Dublinie trudno będzie im się grać. Może im brakować zaangażowania. A to zły znak.

Typ: 1X (kurs 1.45 na STS)

Poprzedni artykułFrancja – Dania – Typy bukmacherskie 3 czerwca (piątek)
Następny artykułIslandia – Izrael – Typy bukmacherskie 13 czerwca (poniedziałek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.