Spośród wszystkich wtorkowych spotkań towarzyskich najciekawiej będzie w Amsterdamie gdzie na Johan Cruijff Arena reprezentacja Holandii zmierzy się z reprezentacją Niemiec. Transmisja w Polsat Sport Premium 2. Zapraszam do analizy.

Holandia – Niemcy – Typy bukmacherskie 29 marca (wtorek)

Holandia vs Niemcy. Typ i Analiza

Szukacie overów bramkowych na najbliższy wtorek? proszę bardzo. W Amsterdamie może sypnąć golami, gdyż obie reprezentacje grając ze sobą lubią sobie urządzać strzelaninę, to po pierwsze. Po drugie, do czynienia mamy z meczem towarzyskim.

Holandia zajmuje dziesiąte miejsce w rankingu FIFA. Natomiast reprezentacja Niemiec sklasyfikowana jest na miejscu jedenastym. Mocnym punktem obu drużyn jest solidna ofensywa. Dodajmy, że obie reprezentacje z pierwszego miejsca w grupie awansowały na tegoroczny mundial.

Holendrzy utrzymują się w dobrej formie. W ostatnim czasie nie wyszedł im mecz jedynie z Czarnogórą z którą zremisowali 2-2. Jednak większość spotkań w eliminacji MŚ zakończyli zwycięstwem. W ostatniej kolejce poradzili sobie z Norwegią 2-0. Z kolei w najnowszym meczu towarzysko wygrali z Danią 4-2.

Jak więc widać, jest szansa, że we wtorek w Amsterdamie kibice będą świadkami kilku bramek. Zwłaszcza że mecze z udziałem reprezentacji Niemiec często kończą się overowo. Świadczą o tym chociażby zwycięstwa z Rumunią 2-1, Macedonią Północną 4-0 czy Liechtenstein 9-0.

W ostatnim towarzyskim wygranym meczu z Izraelem 2-0 także mogło paść więcej bramek. We wtorek zanosi się na kolejne gole. Zwłaszcza że w historii bezpośrednich spotkań było ich sporo. Ostatni raz obie reprezentacje bezpośrednio mierzyły się w eliminacjach Euro 2020. W Amsterdamie Pomarańczowi przegrali 2-3. Zrewanżowali się Niemcom w Hamburgu gdzie zwyciężyli 4-2.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.83 na Fortuna)

Poprzedni artykułAston Villa – Arsenal – Typy bukmacherskie 19 marca (sobota)
Następny artykułSampdoria – AS Roma – Typy bukmacherskie 3 kwietnia (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.