W tym tygodniu brak Ligi Mistrzów. Za to kibice emocjonować będą się meczami towarzyskimi. Niektóre z nich zapowiadają się bardzo ciekawie, jak rywalizacja pomiędzy Holandią a Hiszpanią. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

Typy Dnia – 11 listopada (środa)

Holandia vs Hiszpania. Typ i Analiza

Selekcjonerzy obu reprezentacji mają do dyspozycji znakomitych piłkarzy występujących na co dzień w bardzo mocnych klubach. Po jednej stronie mamy między innymi Depay’a, Babela czy Klaassena. Zaś po drugiej Oyarzabale, Olmo czy Moratę.

Jak więc widać, obie drużyny mają kim straszyć przez co faworyta w takich spotkaniach nie ma nigdy. Nie inaczej będzie w najbliższą środę, powinniśmy być przygotowani na wszystko, na każde rozstrzygnięcie. No ale dla większych emocji coś trzeba postawić.

W tym spotkaniu jednak lepszej gry oczekuję od Hiszpanów. Jak dla mnie są bardziej dojrzalsi, doświadczeni, w ostatnich meczach pozostawili po sobie lepsze wrażenie. W najnowszym meczu Ligi Narodów Hiszpanie przegrali z Ukrainą 0-1, dodam, że przegrali na własne życzenie.

Statystyki pomeczowe mówią wszystko. Stworzyli sobie dwadzieścia jeden sytuacji bramkowych, Ukraińcy zaledwie trzy. To że była to wpadka Hiszpanów świadczy o tym ich pierwsze przekonujące zwycięstwo z Ukrainą 4-0.

Ostatnimi czasy między innymi pokonali Szwajcarię 1-0 i towarzysko, bezbramkowo zremisowali z Portugalią. Jeżeli chodzi o Holendrów, to ostatnimi czasy pozostawili po sobie gorsze wrażenie. Wyraźnie widać, że mają problemy ze skutecznością.

Dowodem tego jest Liga Narodów i porażka u siebie z Włochami 0-1, przegrana z Meksykiem 0-1 w meczu towarzyskim, bezbramkowy remis z Bośnią czy wyjazdowy remis z Włochami 1-1. Hiszpanie mnie bardziej zaimponowali przez co stawiam na ich zwycięstwo z remisem po kursie 1.42 w STS.

Typ: X2

Poprzedni artykułChelsea – Sheffield Utd – Typy bukmacherskie 7 listopada (sobota)
Następny artykułSzwecja – Chorwacja – Typy bukmacherskie 14 listopada (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.