Przedsmakiem niedzielnej rywalizacji Belgia – Portugalia będzie pojedynek reprezentacji Holandii z Czechami. To spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. W Budapeszcie faworytem są Pomarańczowi. Transmisja w TVP Sport.

Typy Dnia – 27 czerwca (niedziela)

Holandia vs Czechy. Typ i Analiza

Holenderscy piłkarze przystąpią do tego spotkania z kompletem zwycięstw w grupie. Po zwycięstwach z Ukrainą 3-2, Austrią 2-0 i Macedonią Północną 3-0 z pewnością są uskrzydleni. Od bardzo długiego czasu Pomarańczowi utrzymują się w dobrej formie.

W rankingu FIFA sklasyfikowani są na szesnastym miejscu. Natomiast reprezentacja Czech plasują się na miejscu czterdziestym. Między innymi z tego powodu bukmacherzy większe szanse na awans do ćwierćfinału Euro 2020 dają podopiecznym Franka de Boera.

W ostatnich meczach pozostawili po sobie lepsze wrażenie. W ich grze jest lepsze zgranie, więcej jakości czego powiedzieć nie można o czeskich piłkarzach którzy w meczach grupowych prezentowali się przeciętnie.

Dobre zawody rozegrali jedynie przeciwko Szkotom których pokonali 2-0. W zremisowanym meczu z Chorwacją 1-1 zaprezentowali się tak sobie. Przede wszystkim to wicemistrzowie Świata zagrali słaby mecz. Natomiast po meczu z Anglią Czesi musieli pogodzić się z porażką 0-1.

Moim zdaniem lepszą reprezentację stworzył Frank de Boer. W ofensywie jego drużyna ma lepszą jakość. Z większą łatwością stwarza sobie sytuacje bramkowe. To powinno zaowocować ich awansem do ćwierćfinału Euro 2020.

Typ: 1 (awans)

Poprzedni artykułWalia – Dania – Typy bukmacherskie 26 czerwca (sobota)
Następny artykułSzwecja – Ukraina – Typy bukmacherskie 29 czerwca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.