Dla polskiego kibica najważniejszym wtorkowym wydarzeniem będzie spotkanie Flora – Legia Warszawa. Poza tym meczem między innymi HJK w Helsinkach podejmować będzie Malmo FF. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 27 lipca (wtorek)

HJK vs Malmo FF. Typ i Analiza

W pierwszym spotkaniu tych drużyn nie było niespodzianki. W Malmo mistrzowie Szwecji zgodnie z planem wygrali 2-1 będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Wygrana skromna, ale mieli szanse odnieść bardziej przekonujące zwycięstwo.

Można powiedzieć, że mistrzowie Finlandii byli cieniem samego siebie. W ciągu dziewięćdziesięciu minut stworzyli sobie zaledwie cztery sytuacje bramkowe. Na co dzień Malmo FF występuje w lepszej lidze przez co jest drużyną mocniejszą.

Przede wszystkim za tym klubem przemawia większe doświadczenie. I co najważniejsze, jest w dobrej formie. W lidze szwedzkiej po trzynastu grach piłkarze Malmo FF z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Ostatnio na wyjeździe pokonali Mjallby 2-0.

Natomiast w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów wyeliminowali mistrza Łotwy Riga FC. Z kolei HJK w dwumeczu poradziło sobie z Buducnost (mistrz Czarnogóry).

W ekstraklasie fińskiej idzie jak burza. Pewnie zajmują fotel lidera, a ich bilans spotkań to 11-1-1. Ostatnio wygrali z Haką 2-0. Nie zmienia to faktu, że grają w słabszej lidze. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w trzeciej rundzie eliminacji Champions League zameldują się mistrzowie Szwecji.

Typ: X2

Poprzedni artykułPiast Gliwice – Raków Częstochowa – Typy bukmacherskie 25 lipca (niedziela)
Następny artykułRaków Częstochowa – Suduva – Typy bukmacherskie 29 lipca (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.