W grupie F ciekawie zapowiada się poniedziałkowa rywalizacja pomiędzy Hiszpanią a Szwecją, bowiem obie reprezentacje sklasyfikowane są na najwyższych miejscach. Zajmując pierwszą lokatę Hiszpania która dotychczas wygrała wszystkie trzy spotkania wyprzedza drugą Szwecję o dwa punkty, więc na stadionie Realu Madryt będzie się działo.

Typy Dnia – 10 czerwca (poniedziałek)

El. Euro 2020: Hiszpania vs Szwecja. Obie reprezentacje bez porażki!

Na zwycięstwo Hiszpanów bukmacherzy wystawili kursy w granicach 1.23 co z pewnością nie każdego typującego zadowala, uważam że jest to zbyt niski kurs niewart ryzyka, ponieważ jak widać na samym papierze Szwecja do kopciuszków nie należy, w końcu w tych eliminacjach nie doznała jeszcze porażki prawda? no właśnie. Tu polecałbym stawiać na bramki, dokładnie na over 2 z opcją zwrotu w przypadku dwóch po kursie 1.39 w LVBet.

Grając przed własną publicznością oczywiście Hiszpania ma większe szanse na zwycięstwo, ale niewykluczone że przynajmniej jednego gola straci, dlatego jest szansa że przynajmniej trzy na Santiago Bernabeu padną. W pierwszej kolejce Hiszpania na swoim terenie pokonała Norwegię 2-1, co ciekawe, przeciwnik okazji na strzelenie gola miał jak na lekarstwo, a mimo to zaskoczył.

W drugiej kolejce eliminacji Euro 2020 na wyjeździe zgodnie z planem wygrała z Maltą 2-0, natomiast w trzeciej pokonała Wyspy Owcze 4-1. Jak prezentowała się Szwecja? w pierwszym spotkaniu przed własna publicznością wygrała z Rumunią 2-1, następnie na wyjeździe zremisowała z Norwegią 3-3, oraz u siebie pewnie pokonała Maltę 3-0.

Największym problemem tej reprezentacji nie jest ofensywa, a defensywa co pokazał mecz z Norwegią, czy chociażby spotkania towarzyskie z Finlandią z którą przegrała 0-1, czy z Islandią z którą zremisowała 2-2. Dlatego też bukmacherzy zdecydowali się wystawić tak niskie kursy na zwycięstwo Hiszpanów, zwłaszcza że swój mecz jak widać rozegrają na swoim boisku co nie znaczy, że wygrają łatwo i przyjemnie.

Warto się zastanowić, czy warto stawiać na ich zwycięstwo, skoro Szwecja jak dotąd strzeliła osiem bramek co świadczy o jej dobrej ofensywie? no właśnie. Udowodniła to także podczas spotkań w Lidze Narodów. Przypomnijmy, w swojej grupie zajęła pierwsze miejsce zdobywając tyle samo punktów co druga Rosja, czyli siedem, z tą reprezentacją przed własna publicznością wygrała 2-0, natomiast na wyjeździe zremisowała 0-0. Poza tym z Turcją na wyjeździe wygrała 1-0, a u siebie przegrała 2-3.

Jak więc widać, ze zdobywaniem bramek akurat Szwecja nie ma problemów. Podsumowując, jest to zespół który ma duży potencjał ofensywny, dlatego w meczu z Hiszpanią nie stoi na straconej pozycji. Oczywiście w poniedziałek większość ludzi spodziewa się zwycięstwa gospodarzy, ale ze Szwecją spotkanie może potoczyć się różnie, w każdym razie liczę na bramki i otwarty mecz z obu stron.

Typ: powyżej 2 gola

Poprzedni artykułAustria – Słowenia – 7 czerwca (piątek)
Następny artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2000 PLN
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.