W dzisiejszym meczu Hiszpania vs Gruzja możemy liczyć na kilka bramek, gdyż Hiszpanie są zdecydowanym faworytem tego spotkania z uwagi na fakt, że mają bardzo duży potencjał ofensywny, a rywal jak widać z bardzo niskiej półki. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

Typy Dnia – 5 września (niedziela)

Hiszpania vs Gruzja. Typ i Analiza

Ich przeciwnikiem jak widać jest słabiutka Gruzja, czyli reprezentacja znajdująca się na dziewięćdziesiątym pierwszym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Hiszpania plasuje się na miejscu siódmym.

W czterech rozegranych meczach eliminacji MŚ zgromadziła siedem punktów przez co zajmuje drugie miejsce w grupie. Pierwsza Szwecja (9 pkt) ma jedno spotkanie rozegrane mniej.

Z tą właśnie reprezentacją Hiszpania ostatnio przegrała na wyjeździe 1-2 co było niespodzianką, bo była faworytem tego spotkania. Wcześniej wygrała z Kosowo 3-1, Gruzją 2-1 oraz zremisowała z Grecją 1-1.

W Gruzji jak widać podopieczni Luisa Enrique wygrali skromnie. Na swoim terenie powinni błysnąć lepszą skutecznością, zwłaszcza że Gruzini w ostatnich meczach prezentowali się poniżej oczekiwań swoich kibiców.

W eliminacjach MŚ poza porażką z Hiszpanią przegrali ze Szwecją 0-1, zremisowali z Grecją 1-1 i ulegli reprezentacji Kosowo 0-1. Jak więc widać, wiele wskazuje na to, że piłkarze Luisa Enrique odniosą dziś przekonujące zwycięstwo.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)

Poprzedni artykułAndora – San Marino – Typy bukmacherskie 2 września (czwartek)
Następny artykułNorwegia – Gibraltar – Typy bukmacherskie 7 września (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.