Bardzo ciekawie zapowiada się środowe spotkanie w ekstraklasie fińskiej, a mianowicie pojedynek HIFK kontra HJK. Obie drużyny są w dobrej formie, zwłaszcza goście którzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Typy Dnia – 30 czerwca (środa)

HIFK vs HJK. Typ i Analiza

Mowa oczywiście o piłkarzach HJK którzy po dziesięciu rozegranych meczach mają dwadzieścia osiem punktów na koncie i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Dziewięć zwycięstw i jeden remis to ich bilans ostatnich spotkań ligowych.

Wygrali osiem ostatnich meczów co jak widać świadczy o ich doskonałej formie. W najnowszym na swoim terenie pokonali KTP 2-0. Wcześniej m.in. Ilves 2-1, Haka 2-1 i Oulu 3-1. Bardzo dobrze prezentują się w ofensywie, powinni więc zdobyć kolejne trzy punkty.

Za HJK przemawia większe doświadczenie, mocniejsza kadra i historia bezpośrednich spotkań. W pucharze Finlandii tego roku dwukrotnie wygrali z HIFK. U siebie 2-1 i na wyjeździe 3-0. W tych meczach byli drużyną zdecydowanie lepszą.

Gospodarze z dorobkiem piętnastu punktów plasują się na czwartym miejscu w tabeli. Mają cztery zwycięstwa na koncie, trzy remisy i jedną porażkę. Jak więc widać, trudno ich pokonać.

W ostatnim meczu z Lahti zremisowali bezbramkowo. Natomiast wcześniej wygrali z Honką 1-0 i KTP 2-0. Piłkarze HIFK mają mniejszy potencjał ofensywny. Pod tym względem HJK jest mocniejsze i niewykluczone, że odniesie kolejne zwycięstwo w lidze.

Typ: 2

Poprzedni artykułSzwecja – Ukraina – Typy bukmacherskie 29 czerwca (wtorek)
Następny artykułKobe – Shonan – Typy bukmacherskie 3 lipca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.