Po porażce z Dortmundem zespół z Lipska widać wyciągnął wnioski, w Dusseldorfie zaprezentował się o niebo lepiej i zasłużenie wywalczył trzy punkty. Kolejny przeciwnik też nie powinien im sprawić większych problemów, bo również teoretycznie słabszy walczący o utrzymanie, mowa o Hannoverze. Nie oznacza to jednak że dla gości będzie to łatwa potyczka z uwagi na to, że dla gospodarzy każdy punkt jest na wagę złota, więc tanio skóry nie sprzedają. Niemniej jednak moim zakładem na to spotkanie jest zwycięstwo Lipska który z kolei walczy o zachowanie czwartej pozycji, bo ma zaledwie trzy punkty więcej od piątego Frankfurtu.

Typy Dnia – 1 lutego (piątek)

Można powiedzieć, że dla obu drużyn spotkanie niezwykle ważne, zwłaszcza dla Hannoveru który aktualnie sklasyfikowany jest na miejscu spadkowym, czyli siedemnastym tracąc do bezpiecznego miejsca cztery oczka. Jednak ten zespół nie za bardzo ma kim straszyć by myśleć o dobrych wynikach. Rundę rewanżową rozpoczął od dwóch porażek z rzędu co nie napawa optymizmem przed meczem z mocnym Lipskiem który nie zamierza opuszczać czwartego miejsca. Hannover bardzo słabo wypadł w meczu na swoim boisku z Werderem Brema z którym przegrał 0-1. Mimo że okazji bramkowych mu w tym meczu nie brakowało, to oddał zaledwie jeden celny strzał na bramkę przeciwnika co pokazuje, że ta drużyna kompletnie gra bez pomysłu. Kolejna porażka z Dortmundem doprowadziła do zwolnienia Andre Breitenreitera czego było można się spodziewać.

Natomiast nowym szkoleniowcem został Thomas Doll, pytanie jednak, czy zdąży do piątku dobrze przygotować drużynę by ta miała jakiekolwiek szanse na dobry wynik w meczu z Lipskiem? wątpię, na to jeszcze potrzeba czasu. To nie jest tak że przychodzi nowy trener i nagle za sprawą czarodziejskiej różdżki odmienia swój zespół na lepsze. Może gdyby przeciwnik nie był tak wymagający jak Lipsk, to mogliby w najbliższej kolejce o jakieś punkty powalczyć. Jednak to goście rozdają karty, w dodatku przystąpią do tego spotkania podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Dusseldorf 4-0 w którym pokazali kawał dobrego futbolu. Już po szesnastu minutach prowadzili 3-0 po dwóch bramkach m.in. Poulsena który tym samym udowodnił, że jest dobrze przygotowany do drugiej części sezonu.

Z pewnością więc na tym jednym zwycięstwie nie poprzestaną, bo czując na plecach oddech Frankfurtu nie mogą być pewni czwartego miejsca które nagradzane jest grą w Lidze Mistrzów, więc Hannoveru na pewno nie zlekceważą. Na początku sezonu w meczu tych drużyn lepszy był Lipsk gdzie na Red Bull Arena wygrał z Hannoverem 3-2. Co ciekawe, to był zacięty mecz o czym zresztą świadczy rezultat, wcale nie musiał zakończyć się po myśli drużyny z Lipska, wtedy jednak Hannover nie był w takiej rozsypce jak dziś. To już inna drużyna prezentująca się o wiele słabiej czym zmusili władze do zmiany szkoleniowca. Podsumowując krótko na temat, goście mają zdecydowanie więcej argumentów by zdobyć trzy punkty i jeżeli podejdą do tego meczu na poważnie, z zamiarem odniesienia zwycięstwa, to jestem przekonany że wygrają.

Typ: 2

Poprzedni artykułAtalanta – Juventus – 30 stycznia (środa)
Następny artykułFreebet za rejestrację od Totalbet!!
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.