W meczu na szczycie drugiej Bundesligi piłkarze Hamburgera SV podejmować będą Bielefeld. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, w moim odczuciu czeka ich jednak bardzo trudna przeprawa.

Typy Dnia – 24 maja (niedziela)

Hamburger SV vs Bielefeld. Typ i Analiza

Na zapleczu Bundesligi rozegrano do tej pory dwadzieścia sześć spotkań. W najlepszej sytuacji są piłkarze Bielefeld którzy z dorobkiem pięćdziesięciu dwóch punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli i mają aż siedem punktów przewagi nad drugim Hamburgerem i tyle samo nad trzecim Stuttgart.

Jak więc widać, nawet w przypadku porażki zachowają pierwszą pozycję w tabeli. Nie znaczy to jednak że najbliższego przeciwnika zlekceważą, a wręcz przeciwnie, gracze Bielefeld będą chcieli odnieść piętnaste zwycięstwo w sezonie.

Tydzień temu na swoim boisku tylko zremisowali z Osnabruck 1-1, więc tym bardziej będą chcieli w niedzielę zainkasować trzy punkty. Był to ich dziesiąty remis w sezonie. Warto podkreślić, że w bieżących rozgrywkach przegrali zaledwie dwa mecze.

Warto także dodać, że piłkarze Bielefeld bardzo dobrze czują się na wyjazdach. Zgromadzili dotychczas najwięcej punktów, bo aż dwadzieścia osiem. Pod tym względem także są liderem tabeli. Na trzynaście gier odnotowali aż osiem zwycięstw, cztery remisy i zaledwie jedną porażkę. Naprawdę warto więc stawiać na ich zwycięstwo z remisem po dobrym kursie 1.70 w STS.

Hamburger SV to aktualnie druga siła w drugiej lidze niemieckiej. Daleko im jednak do optymalnej formy. Warto zaznaczyć, że w pięciu ostatnich meczach odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo i na dodatek szczęśliwie nad drużyną Regensburga 2-1 która wcale nie musiała tego meczu przegrać, bo stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych, dokładnie szesnaście przy jedenastu Hamburgera.

Najnowszy mecz przeciwko Furth piłkarze HSV zakończyli remisem na wyjeździe 2-2. We wcześniejszych meczach z Aue (porażka 0-3) i St. Pauli (porażka 0-2) zawodnicy Hamburgera także popełniali niezrozumiałe błędy w obronie. Widać że to jest w tej chwili ich największy problem co w niedzielę mogą, a nawet powinni wykorzystać piłkarze Bielefeld.

Typ: X2

Poprzedni artykułFreiburg – Brema – 23 maja (sobota)
Następny artykułFrankfurt – Freiburg – 26 maja (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.