W szesnastej kolejce ekstraklasy Białoruskiej piłkarze Gomel podejmować będą Ruch Brześć. Na Centralnyj Stadion lepszej gry i zwycięstwa oczekuję od gospodarzy którzy są w dobrej formie. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 17 lipca (sobota)

Gomel vs Ruch Brześć. Typ i Analiza

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ w dobrej formie są także piłkarze Ruchu Brześć którzy mają dwadzieścia dziewięć punktów na koncie i plasują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

W piętnastu grach odnotowali dwie porażki, pięć remisów, a w ośmiu pozostałych spotkaniach zgromadzili komplet punktów. Ostatnio zremisowali z Dynamem Brześć 1-1. Natomiast wcześniej ograli FK Słuck 1-0 i Biełszyna 3-1 (puchar Białorusi).

Jak wspominałem na początku analizy, w dobrej formie jest także Gomel który z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów sklasyfikowany jest na piątej pozycji w tabeli. Mają także osiem zwycięstw na koncie, poza tym trzy remisy i trzy porażki.

Ostatnio towarzysko wygrali ze Sławija Mozyrz 2-1. Wcześniej w lidze pokonali Smorgonie 2-1 oraz Isłacz Mińsk 2-0. Z kolei w pucharze Białorusi rozgromili FK Orsza 6-2.

W tych wszystkich meczach piłkarze Gomel pozostawili po sobie dobre wrażenie. Są pewni siebie, dobrze zgrani i skuteczni. Do tego grać będą na swoim boisku gdzie moim zdaniem są w stanie wywalczyć trzy punkty.

Typ: 1

Poprzedni artykułPrishtina – Ferencvaros – Typy bukmacherskie 13 lipca (wtorek)
Następny artykułArarat – Śląsk Wrocław – Typy bukmacherskie 22 lipca (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.