Piłkarze GKS-u Bełchatów są jedną z drużyn której grozi spadek do drugiej ligi polskiej. Po przerwie spowodowanej koronawirusem przyjdzie im się zmierzyć z drużyną Sandecji Nowy Sącz.

Typy Dnia – 2 czerwca (wtorek)

GKS Bełchatów vs Sandecja Nowy Sącz. Typ i Analiza

W meczach których obie drużyny dzieli niewielka różnica punktów, w tym przypadku cztery więcej mają piłkarze Sandecji, w takich spotkaniach zazwyczaj nie ma faworyta. Nie inaczej jest w tej rywalizacji w której moim zdaniem wszystko jest możliwe.

Zwłaszcza że oba zespoły jak wiadomo prawie trzy miesiące były poza grą, więc ciężko dziś powiedzieć w jakiej są formie. Należy się spodziewać tego, że obu drużynom prawdopodobnie brakuje zgrania przez co wynik w tym meczu jest sprawą otwartą. Jaki więc zakład na to spotkanie?

Tabela pokazuje, że obie drużyny niezbyt dobrze prezentują się w meczach wyjazdowych, w tym przypadku we wtorek mniejsze szanse na zwycięstwo powinniśmy dawać przyjezdnym, czyli drużynie Sandecji. Do tej pory na wyjeździe rozegrała dziesięć spotkań, z czego odnotowała zaledwie dwa zwycięstwa, dwa remisy i sześć porażek.

Warto podkreślić, że na wyjazdach straciła dwadzieścia jeden bramek. Więc niewykluczone, że po tej kolejce ta liczba straconych bramek wzrośnie. Z drugiej strony piłkarze Bełchatowa przed pandemią nie prezentowali się zbyt dobrze. W pięciu ostatnich meczach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo, jeden remis i przegrali trzy mecze.

Tak więc jakby nie patrzeć mimo wszystko gości nie można przekreślać. No naprawdę ciężko przewiedzieć co się może wydarzyć w tym meczu, chyba tylko over 2,5 po kursie 1.85 w STS jest najlepszym rozwiązaniem i tego się trzymam. W dwóch ostatnich meczach Sandecja wywalczyła cztery punkty. U siebie pokonała Stomil Olsztyn 3-0 i na wyjeździe zremisowała z GKS-em Tychy 2-2. Jak widać przed pandemią nie miała problemów ze strzelaniem bramek, ale też niepewnie prezentowała się w defensywie, bo już w meczu ze Stomilem Olsztyn mogła stracić niejednego gola gdyby opuściło ją szczęście.

Stomil stworzył sobie więcej sytuacji bramkowych i częściej utrzymywał się przy piłce. Przed pandemią piłkarze Bełchatowa prezentowali się słabiej. W ostatniej kolejce na wyjeździe przegrali z Odrą Opole 0-1. Nie zapominajmy jednak, że swoim boisku jak dotąd przegrali tylko trzy mecze, dwa razy zremisowali i odnieśli pięć zwycięstw co świadczy, że u siebie są niebezpieczni i mogą we wtorek Sandecji napsuć sporo krwi. Tak jak 25 sierpnia 2019 roku gdzie w Nowym Sączu co prawda przegrali ze Sandecją 1-2, ale do przerwy zawodnicy Bełchatowa prowadzili 1-0.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułBATE – Isłacz Mińsk – 31 maja (niedziela)
Następny artykułRB Lipsk – Paderborn – 6 czerwca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.