W grupie D Gibraltar będzie tak zwanym dostarczycielem punktów, ponieważ po San Marino to kolejna reprezentacja z najniższej półki, z piłkarzami bez jakości prezentujący futbol na najniższym amatorskim poziomie. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy na zwycięstwo Irlandii wystawili śmieszny kurs w granicach 1.03.

Typy Dnia – 23 marca (sobota)

Gibraltar vs Irlandia, czyli starcie Dawida z Goliatem w 1. kolejce El.Euro 2020

Czystą dwójeczkę omijamy więc szerokim łukiem, bo na zwycięstwie Irlandii praktycznie nie zarobimy, trzeba spróbować zagrać coś innego i doszedłem do wniosku, że bardzo dobrym zakładem będzie co najmniej over 3 po kursie w granicach 1.40, w przypadku trzech bramek będziemy mieli zwrot, ale myślę, że jest wielka szansa na co najmniej cztery gole.

Oczywiście najbardziej liczę na Irlandię która w porównaniu do Gibraltaru jest poważną reprezentacją z poważniejszymi piłkarzami, którzy mają lepszą technikę, są lepiej wyszkoleni, a większość z nich gra na wyspach, w Premier League, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie. W końcu na co dzień grają w jednej z najlepszych lig Świata.

Dlatego myślę, że w sobotnim spotkaniu tych drużyn będzie dość wysoki wynik na korzyść gości. Jak prezentowali się w ostatnich meczach? szczerze mówiąc nie za dobrze, bo w sumie w czterech ostatnich nie strzelili ani jednego gola, więc kiedy mają się przełamać jak nie w meczu z Gibraltarem? myślę że w tym meczu napastnicy pokażą się z lepszej strony.

Ostatni raz Irlandia zaaplikowała gola Polsce, niestety, 11 września ubiegłego roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zremisowała 1-1, był to mecz towarzyski. Natomiast w kolejnych meczach w Lidze Narodów dwukrotnie bezbramkowo zremisowała z Danią, także 0-0 zremisowała z Irlandią Północną oraz przegrała z Walią 0-1. Jak więc widać, od czterech ostatnich spotkań Irlandczycy nie potrafią nic strzelić co nie znaczy że w sobotę też nie trafią.

Defensywa Gibraltaru pozostawia wiele do życzenia, praktycznie nie istnieje co chociażby pokazały dwa ostatnie mecze w których ta reprezentacja straciła aż dziesięć bramek co świadczy, że jej obrona jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. W najnowszym meczu Gibraltar przegrał z Macedonią Północną 0-4, a wcześniej został rozbity przez Armenię aż 2-6.

Piętnaście, tyle bramek stracił w Lidze Narodów w sześciu rozegranych meczach co tej reprezentacji ostatecznie dało trzecie miejsce, ostatnią czwartą pozycję zajął Liechtenstein z którym Gibraltar na wyjeździe przegrał 0-2, a przed własną publicznością wygrał 2-1. No ale Irlandia to już inny poziom, zdecydowanie wyższy, więc tu już należy przypuszczać, że goście na Victoria Stadium urządzą sobie strzelaninę i tym samym padną co najmniej cztery bramki.

Typ: powyżej 3 gola

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBonus 29 PLN do odbioru bez wpłaty
Następny artykułSan Marino – Szkocja – 24 marca (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.