„Pomarańczowych” czeka piekielnie łatwe spotkanie z reprezentacją Gibraltaru. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że we wtorek na Victoria Stadium będzie nieprawdopodobna strzelanina. Doświadczymy jej w Polsat Sport Premium 3.

Typy Dnia – 30 marca (wtorek)

Gibraltar vs Holandia. Typ i Analiza

Gibraltar jest „przysłowiowym chłopcem do bicia”. Nic więc dziwnego, że w dwóch pierwszych meczach nie zdobył żadnego punktu. Na inaugurację przegrał z Norwegią 0-3. Natomiast ostatnio uległ Czarnogórze 1-4.

Jak więc widać, po dwóch dotychczasowych meczach eliminacji Mistrzostw Świata Gibraltar stracił już siedem bramek. A to dopiero początek. Gołym okiem widać, że defensywa tej reprezentacji jest „dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski”.

Gibraltar sklasyfikowany jest na 195. miejscu w rankingu FIFA. Nic dodać, nic ująć. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 4,5 gola po kursie 1.60 (LVBET).

Holendrzy mają bardzo duży potencjał ofensywny. Jestem dobrej myśli, że sami pokryją ten over. W rankingu FIFA sklasyfikowani są na czternastym miejscu. Jak więc widać, będzie to walka Dawida z Goliatem.

Kwalifikacje Mistrzostw Świata Holendrzy rozpoczęli od niespodziewanej porażki z Turcją 2-4. Jednak przebudzili się w Amsterdamie i zgodnie z planem pokonali Łotwę 2-0. Chociaż mogli strzelić zdecydowanie więcej bramek, gdyż stworzyli sobie aż trzydzieści pięć sytuacji bramkowych. Uważam że w Gibraltarze będą mieli więcej szczęścia.

Typ: powyżej 4,5 gola

Poprzedni artykułBułgaria – Włochy – Typy bukmacherskie 28 marca (niedziela)
Następny artykułHiszpania – Kosowo – Typy bukmacherskie 31 marca (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.