W meczu tych reprezentacji powinniśmy się spodziewać przekonującego zwycięstwa Duńczyków. Do tego spotkania przystąpią w roli zdecydowanego faworyta. Nie może być inaczej, ponieważ w przeciwieństwie do Gibraltaru który jest bez punktów zgromadzili dotychczas pięć.

Typy Dnia – 5 września (czwartek)

Eliminacje Euro 2020: Gibraltar vs Dania. Typ i Analiza

Dania tak samo jak jej przeciwnik jest po trzech rozegranych kolejkach. Przygodę z eliminacjami rozpoczęła od wyjazdowego remisu ze Szwajcarią 3-3, czyli z dość mocnym rywalem który w składzie między innymi posiada takich piłkarzy jak Embolo który jest napastnikiem Moenchengladbach, czy Xhaka który z kolei jest pomocnikiem Arsenalu.

Mimo to na bardzo trudnym terenie reprezentacji Danii udało się zdobyć cenny punkt. Remisem także zakończyło się jej następne spotkanie przeciwko Irlandii, z tą drużyną przed własna publicznością zremisowała 1-1. Chociaż w tym meczu wypracowała sobie o wiele więcej okazji na strzelenie kilku bramek, to przede wszystkim zawiodła skuteczność, dlatego kibice więcej goli nie zobaczyli.

Zobaczyli natomiast w kolejnej rywalizacji z Gruzją gdzie przed własną publicznością Dania wygrała przekonująco aż 5-1, czyli można dodać zgodnie z planem. 31 okazji, dziesięć strzałów w światło bramki i pięć strzelonych bramek, Dania nie zawiodła.

Nie powinna także zawieść podczas czwartkowego spotkania z Gibraltarem, ponieważ jest to najsłabsza reprezentacja w tej grupie, czyli przysłowiowy chłopiec do bicia który oberwał już trzykrotnie, nie zdobywając żadnego gola i tracąc ich sześć. Takiej szansy więc Dania nie może zaprzepaścić. Pod każdym względem jest lepsza, to wie każde dziecko, technika, wyszkolenie techniczne, kultura gry, to wszystko jest po stronie Duńczyków, reprezentacja Gibraltaru takich piłkarzy nie ma.

Nie posiada napastników, oczywiście w cudzysłowie, bo jakichś tam mają, ale niewiele o nich wiemy, a w zasadzie w ogóle, ponieważ większość piłkarzy w poważną piłką niewiele ma wspólnego. Dolberg, Poulsen czy Eriksen znany wszystkim z Tottenhamu który ostatnio w meczu z Arsenalem strzelił jednego gola, po prostu takich piłkarzy Gibraltar nie ma.

Na początek eliminacji przegrali z Irlandią 0-1, potem ulegli Gruzji 0-3 i ponownie Irlandii 0-2, tym razem na wyjeździe. W tym meczu piłkarze Gibraltaru przez 90 minut stworzyli sobie zaledwie dwie sytuacje bramkowe, tylko 28% czasu utrzymywali się przy piłce, więcej pisać nie trzeba. Jak dla mnie Dania powinna wygrać pewnie, dlatego stawiam na jej zwycięstwo z Handicapem -2,5 po kursie 1.45 w LVBet.

Typ: 2 (-2,5 Handicap)

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna
Następny artykułFrancja – Albania – 7 września (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.