W sobotę kolejne emocje z niemiecką Bundesligą. W ten dzień rozegrane zostaną mecze 27. kolejki. Emocje gwarantowane. Kanał Eleven Sports 3 pokaże spotkanie pomiędzy Freiburgiem a Werderem Brema.

Typy Dnia – 23 maja (sobota)

Freiburg vs Werder Brema. Typ i Analiza

Klub Werder Brema stoi nad przepaścią. Koszmar trwa nadaj, jeżeli ktoś myślał, że po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem piłkarze Werderu będą prezentować się lepiej, był w ogromnym błędzie.

Niestety piłkarze tego klubu nadal prezentują się beznadziejnie, zwłaszcza beznadziejnie w defensywie. Do tej pory łącznie stracili aż pięćdziesiąt dziewięć bramek co jest tragiczne prawda? no właśnie. Kolejne gole stracili w miniony poniedziałek gdzie na swoim boisku przegrali z Bayerem Leverkusen 1-4.

No cóż, mecz w wykonaniu piłkarzy Bremy do zapomnienia. Krótko utrzymywali się przy piłce, zaledwie 39% czasu. Przez 90 minut oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki przeciwnika. Jeszcze gorzej wyglądała ich gra w defensywie co wykorzystali Aptekarze i strzelili aż cztery gole.

Po tak słabym meczu Werderu ciężko być dobrej myśli przed starciem z Freiburgiem, zwłaszcza że ci przystąpią do tego spotkania uskrzydleni po remisie z RB Lipsk 1-1. Przez bukmacherów piłkarze Freiburga skazani byli na porażkę i to wysoką, jednak potrafili się Lipskowi przeciwstawić i urwać punkty. Mało tego, w doliczonym czasie gry mogli strzelić zwycięskiego gola, ale na ich nieszczęście był spalony.

Nie zmienia to jednak faktu, że zawodnicy Freiburga wywalczyli cenny punkt w meczu z tak mocnym przeciwnikiem co musiało podbudować morale w tej drużynie. Dlatego uważam, że w sobotę większe szanse na zwycięstwo ma właśnie Freiburg.

Zajmując siódme miejsce w tabeli ma szanse w przyszłym sezonie zagrać w europejskich pucharach, także mają o co walczyć. Natomiast Werder zajmuje miejsce spadkowe, walczy o utrzymanie, ale to co pokazali w meczu z Leverkusen ciężko być optymistą, wątpię by nagle przebudzili się w najbliższą sobotę.

Typ: 1X

Poprzedni artykułEnergetik – Merw – 18 maja (poniedziałek)
Następny artykułHamburger SV – Bielefeld – 24 maja (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.