Nie masz jeszcze konta u bukmachera Totalbet? To warto skorzystać z promocji jaką ofertuje bukmacher. Ponieważ już za sam proces rejestracji przyznaje freebeta w wysokości 25 PLN.

Promocja skierowana jest do nowych graczy, którzy jeszcze nie mają konta u bukmachera Totalbet.

Wystarczy dokonać rejestracji. A nie jest to długi proces i bez najmniejszych problemów zajmie CI dosłownie chwilę. A na pewno warto skorzystać, ponieważ za sam proces rejestracji konta i poprawną weryfikację jest nagroda. W postaci Freebeta w kwocie 25 PLN.

Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte

Warunkiem skorzystania z bonusu jest stworzenie kuponu pojedynczego bądź wielozdarzeniowego. Po wybraniu zdarzeń na kuponie pojawi się lista, z której należy wygrać „freebet 25”. Jednak należy pamiętać, że kurs minimalny kuponu musi wynieść minimum 2.00.

Warto jest podkreślić, że wygrana z bonusu nie podlega żadnemu obrotowi. Mamy prawo grać za te środki dalej bądź wypłacić.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrana na LaLiga o 14%!!
Następny artykułForbet zwiększa wygrane w lutym o 14%!!
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.