W sobotę o godzinie 18:30 CANAL+ Sport pokaże spotkanie w którym mierzyć będą się drużyny Eintrachtu Frankfurt i Moenchengladbach. Jaki zakład na to spotkanie? odpowiedź poniżej, zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 16 maja (sobota)

Frankfurt vs Moenchengladbach. Typ i Analiza

Wielu ekspertów podejrzewa, że będzie to kolejka niespodzianek. Ja jestem podobnego zdania, ponieważ tak długa przerwa od piłki nożnej mogła sprawić, że kluby Bundesligi zapomniały jak się gra w piłkę nożną. Tak więc będą potrzebowali sporo czasu, by odzyskać swój dawny blask.

Dlatego niewykluczone, że wiele spotkań 26. kolejki zakończy się przedziwnymi wynikami. W meczu pomiędzy tymi drużynami przede wszystkim liczę na gole, tak więc polecam over 2,5 po kursie 1.70 w STS. Innego zakładu na to spotkanie nie widzę.

Jak przedstawia się ligowa tabela? wyżej sklasyfikowani są piłkarze Moenchengladbach którzy z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów plasują się na czwartym miejscu. W niejednym meczu można było zauważyć, że prezentują futbol ofensywny, do przodu przez co bramek w meczach z ich udziałem zazwyczaj nie brakowało.

Tak jak w tym najnowszym meczu gdzie na swoim terenie pokonali FC Koeln 2-1. Czy wcześniej gdzie u siebie przegrali z Borussią Dortmund 1-2 i między innymi na boisku Augsburga padło aż pięć bramek, Źrebaki ostatecznie wygrały 3-2.

Jak więc widać, są powody dla których warto w tym meczu stawiać na bramki. W ostatnim bezpośrednim meczu tych drużyn zobaczyliśmy aż sześć goli gdzie na Borussia-Park piłkarze Moenchengladbach zwyciężyli 4-2. Tym bardziej w najbliższą sobotę jest szansa że jakieś gole padną, bo jak wspomniałem w niejednej analizie, nie wiemy w jakiej formie są wszystkie kluby Bundesligi, wiadomo, ta przerwa przez koronawirusia była za długa.

Orły sklasyfikowane są na dwunastym miejscu w tabeli. Przegrały trzy ostatnie mecze w lidze. W najnowszym spotkaniu ligowym uległy Aptekarzom 0-4. Mają jednak na tyle duży potencjał ofensywny, że są w stanie w sobotę zaskoczyć swojego przeciwnika. Ta przerwa akurat na nich mogła dobrze wpłynąć. Mam nadzieję że przede wszystkim będzie to mecz bramek, bo dziś nie wiemy czego możemy się spodziewać po obu drużynach.

Typ: powyżej 2,5 gola