W „grupie śmierci” Ligi Narodów najmocniejsi są Francuzi którzy mają trzynaście punktów na koncie, a to oznacza pierwsze miejsce. We wtorek podejmować będą najsłabszą reprezentację tej grupy, czyli Szwecję.

Typy Dnia – 17 listopada (wtorek)

Francja vs Szwecja. Typ i Analiza

W ostatnim starciu gigantów, czyli spotkaniu pomiędzy mistrzem Europy Portugalią a Francją, mistrzowie Świata udowodnili swoją wartość. Zwycięskiego gola w 53. minucie spotkania strzelił N’Golo Kante. Było to dla nich czwarte zwycięstwo w tegorocznej Lidze Narodów.

Trzy punkty Francuzi stracili tylko na Stade de France w Paryżu, gdzie 11 października bezbramkowo zremisowali z Portugalią. Jak więc widać, są absolutnie najlepszą reprezentacją Świata w tej chwili co zresztą udowodnili w 2018 roku na Mundialu w Rosji.

Ich niedawna porażka z Finlandią 0-2 o niczym nie świadczy, gdyż był to mecz towarzyski, przeciwnik zdecydowanie z niższej półki przez co Francuzi nie potraktowali go na poważnie. Gdyby chcieli, wynik byłby odwrotny.

W najważniejszych meczach, z najlepszymi, Trójkolorowi są najlepsi co udowodnili nie tylko w ostatnim meczu z Portugalią, ale także między innymi w dwóch zwycięskich meczach z Chorwacją, czyli wicemistrzem Świata. Więcej pisać nie trzeba.

Jak więc widać, są bardzo mocni przez co we wtorek spodziewam się kolejnego zwycięstwa Francuzów. Jakim składem by nie zagrali, moim zdaniem powinni sobie poradzić, zwłaszcza że grać będą u siebie, zwłaszcza że Szwedzi są pod formą.

Ich ostatnie zwycięstwo z Chorwacją nie powinno dziwić, gdyż Chorwaci ostatnimi czasy katastrofalnie prezentują się w defensywie. Cztery pozostałe mecze w Lidze Narodów Szwedzi przegrali, w tym u siebie z Francuzami 0-1.

Typ: 1

Poprzedni artykułSzwecja – Chorwacja – Typy bukmacherskie 14 listopada (sobota)
Następny artykułBelgia – Dania – Typy bukmacherskie 18 listopada (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.