W najbliższy czwartek na Stade de France w Paryżu mistrzowie Świata podejmować będą najsłabszą reprezentację grupy H, czyli Mołdawię. Szykuje się wysokie zwycięstwo Trójkolorowych. Transmisja w Polsat Sport News.

Typy Dnia – 14 listopada (czwartek)

Eliminacje Euro 2020: Francja vs Mołdawia. Typ i Analiza

W pierwszej kolejce w bezpośrednim starciu kibice zobaczyli pięć bramek, oczywiście Francja pokonała na wyjeździe Mołdawię 4-1. Pokazała w tym meczu kawał dobrego futbolu.

Miała ten mecz pod kontrolą, częściej utrzymywała się przy piłce i przeprowadziła sporo akcji ofensywnych. Miała osiemnaście podejść do przeciwnika i oddała dziesięć celnych strzałów na jego bramkę. Francja potwierdziła, że jest najlepszą drużyną globu. W grupie H z dorobkiem dziewiętnastu punktów sklasyfikowana jest na drugim miejscu.

Pierwsza jest Turcja która dotychczas zgromadziła taką samą ilość punktów, jak więc widać, w dalszym ciągu nie wiadomo, która reprezentacja zakończy te eliminacje na fotelu lidera. Z pewnością mistrzowie Świata będą walczyć do końca po to, by ostatecznie zająć pierwsze miejsce.

W najbliższym meczu potrzebują więc kolejnych trzech punktów, z tym problemów nie powinni mieć, w końcu mierzyć będą się z najsłabszą ekipą tej grupy prawda? no właśnie. Mołdawia zajmuje ostatnie miejsce i fatalnie prezentuje się w defensywie i ofensywie.

Tabela nie kłamie, jak dotąd strzeliła zaledwie dwa gole i straciła ich aż dwadzieścia dwa, czyli najwięcej spośród wszystkich drużyn w tej grupie. Nawet przedostatnia Andora straciła mniej bramek, dokładnie szesnaście. Jak więc widać, defensywa reprezentacji Mołdawii jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski co powinna wykorzystać Francja i na spokojnie strzelić kilka bramek.

Poza ostatnim remisem z Turcją 1-1 wcześniej wygrywała mecz za meczem. Natomiast Mołdawia wręcz przeciwnie, notowała same porażki, między innymi z Turcją 0-4, Andorą 0-1 i ostatnio z Albanią 0-4. Jakim składem nie zagraliby w czwartek mistrzowie Świata, powinni wygrać wysoko.

Typ: powyżej 3,5 gola

Poprzedni artykułBonus do 500 PLN u PZBuk specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułSzwecja – Wyspy Owcze – 18 listopada (poniedziałek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.