Mistrzowie Świata rozpoczynają przygodę z Ligą Narodów. Pierwsze spotkanie rozegrają na Stade de France w Paryżu. Ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Danii. Transmisja w Polsat Sport Extra. Zapraszam do analizy.

Francja – Dania – Typy bukmacherskie 3 czerwca (piątek)

Francja vs Dania. Typ i Analiza

Francuzi sklasyfikowani są na trzecim miejscu w rankingu FIFA. Nie zmienia to faktu, że w 2018 roku zdobyli Mistrzostwo Świata. A w eliminacjach do tegorocznego Mundialu w Katarze zajęli pierwsze miejsce w grupie.

Przed tym meczem mistrzowie Świata są w bardzo dobrej formie. Najlepiej o tym świadczy fakt, iż (licząc wszystkie rozgrywki) siedem ostatnich spotkań zakończyli zwycięstwem. W eliminacjach MŚ odnieśli pięć zwycięstw i trzy remisy. W ostatniej kolejce wygrali z Finlandią 2-0.

Przypomnijmy, poza Finlandią w grupie mieli Ukrainę, Bośnię i Hercegowinę oraz Kazachstan. W najnowszym meczu Trójkolorowi podejmowali reprezentację Republiki Południowej Afryki z którą towarzysko wygrali 5-0. Jak więc widać, są w bardzo dobrej dyspozycji.

Dania która sklasyfikowana jest na jedenastym miejscu w rankingu FIFA, bez problemów awansowała na Mistrzostwa Świata. W grupie miała Szkocję, Izrael, Austrię, Wyspy Owcze i Mołdawię. W dziesięciu grach kwalifikacyjnych odniosła aż dziewięć zwycięstw i zaledwie jedną porażkę.

Ostatnio Duńczycy towarzysko wygrali z Serbią 3-0. Jak więc widać, Francuzi muszą się mieć na baczności. Daję im jednak większe szanse na zwycięstwo, ponieważ są w bardzo dobrej formie, doświadczeni, a do tego walczyć będą przed własną publicznością. Benzema i spółka powinni udowodnić swoją wartość.

Typ: 1 (kurs 1.70 na STS)

Poprzedni artykułHIFK – Honka – Typy bukmacherskie 29 maja (niedziela)
Następny artykułIrlandia – Ukraina – Typy bukmacherskie 8 czerwca (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.