Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO oraz MAXIKOMBI, aby liczyć na dodatkową premię, która może wynieść nawet 50%.

Bonus dla graczy

Bonus dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia 2020 roku Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji objęte są wszystkie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15.

Na kuponie mogą znajdować się zakłady z każdej dyscypliny, jaką posiada w swojej ofercie bukmacher Fortuna. Typy mogą pochodzić z tak popularnych rozgrywek jak pika nożna, ale i tenis, koszykówki, siatkówki itp.

betfan kod promocyjny

Każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów w tej akcji. Jednak promocję nie są objęty zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości zdarzeń na każdym rodzaju zakładu:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Fortuna wchodzą:

  • freebet 20 złotych bez wpłaty własnej
  • premia do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów musi koniecznie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułLech Poznań – Górnik Zabrze – 3 marca (wtorek)
Następny artykułArsenal – West Ham – 7 marca (sobota)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.