Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO oraz MAXIKOMBI, aby liczyć na dodatkową premię, która może wynieść nawet 50%.

Bonus dla graczy

Bonus dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia 2020 roku Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji objęte są wszystkie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15.

Na kuponie mogą znajdować się zakłady z każdej dyscypliny, jaką posiada w swojej ofercie bukmacher Fortuna. Typy mogą pochodzić z tak popularnych rozgrywek jak pika nożna, ale i tenis, koszykówki, siatkówki itp.

betfan kod promocyjny

Każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów w tej akcji. Jednak promocję nie są objęty zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości zdarzeń na każdym rodzaju zakładu:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Fortuna wchodzą:

  • freebet 20 złotych bez wpłaty własnej
  • premia do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów musi koniecznie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN
Następny artykułDarmowy bonus na start od bukmachera STS. 29 złotych bez depozytu.
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.