Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że dokonasz zawarcia kuponu pomiędzy godzinami 06: 00 – 12:00, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera. Do tego dokonali wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Aby wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że dokonamy zawarcia w godzinach 06: 00 – 12:00, a także do kuponu dodamy zdarzenie specjalnie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Ponadto kupon musi spełniać następujące warunki:

  1. Muszą na nim znajdować się minimum 4 zdarzenia, w tym specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%” jest liczony.
  2. Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.
  3. Dopuszczalne są zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo
  4. Kupon musi zostać zawarty za środki własne. Granie freebetem bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że nasz kupon nie jest liczony w promocji.
  5. Ponadto w promocji nie biorą udział kupony, które mają zdarzenia z oferty sportów wirtualnych.
  6. Kupon został rozliczony, jako wygrany.

Jeżeli spełnisz powyższe warunki to bukmacher powiększy automatycznie wygraną o 14%! Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj więcej 14%” następuje każdego dnia.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet za rejestrację od Totalbet!!
Następny artykułPromocja dla nowych graczy od Etoto
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.