Przed nami spotkania półfinałowe w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Z tej okazji bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich graczy. W przypadku jednego błędu na kuponie operator dokona zwrotu stawki.

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział tej akcji.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu do wtorku 30 kwietnia do godz. 21:00. Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Poza tym kupon musi spełnić następujące warunki:

  • na kuponie muszą znaleźć się cztery zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 99 PLN lub 199 PLN
sts kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a także na Twoim kuponie będzie jedno zdarzenie rozliczone jako przegrane to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Zwrot na konto gracza trafi najpóźniej do 3 maja do godz. 16:00 w formie środków bonusowych. Chcąc je wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Następny artykułDarmowy bonus za kupon od bukmachera LvBet
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.