W dniu 14 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Większe wygrane u bukmachera w maju

Większe wygrane u bukmachera w maju

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna polega na zawarciu kuponu w dniu 14 maja w godzinach 15:00 – 21:00, na którym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. operator dopuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki promocyjne. W akcji również nie biorą udziału kupony systemowe.

Zawarty kupon przez gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolski bukmacher online PZbuk
Następny artykułMecze na żywo u Polskich bukmacherów online
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.