Tempa nie zwalniają piłkarze BATE którzy którzy wygrali osiem ostatnich spotkań (licząc wszystkie rozgrywki) co świadczy o ich doskonałej formie. Dlatego do niedzielnego meczu z FK Witebsk przystąpią w roli zdecydowanego faworyta. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 4 lipca (niedziela)

FK Witebsk vs BATE. Typ i Analiza

Szachcior Soligorsk lub BATE – prawdopodobnie któraś z tych drużyn sięgnie w tym sezonie po mistrzostwo Białorusi. Po czternastu kolejkach liderem jest Szachcior Soligorsk (40 pkt). Natomiast drugie miejsce w tabeli zajmuje BATE które ma trzydzieści pięć punktów na koncie.

Jak więc widać, obie drużyny dzieli w tabeli różnica pięciu punktów. Jednak biorąc pod uwagę pięć ostatnich spotkań, to piłkarze BATE są w nieco lepszej formie. Dotychczas odnieśli jedenaście ligowych zwycięstw, dwa remisy i zaledwie jedną porażkę.

W ich grze jest bardzo dużo jakości, nie widać żadnych słabych punktów. Po prostu błyszczą znakomitą formą. Dobrze się bronią, a jeszcze lepiej atakują, o czym w ostatnim czasie przekonali się m.in. Zhodino, Baranovici, Nioman Grodno i Sławija Mozyrz. Z tymi drużynami wygrali przekonująco.

FK Witebsk ma cztery zwycięstwa na koncie, siedem remisów i trzy porażki. Mając dziewiętnaście punktów na koncie zajmuje ósme miejsce w tabeli. Trzy ostatnie mecze ligowe bez zwycięstwa jak widać nie świadczą o ich najlepszej formie.

Zwłaszcza ostatnia sensacyjna wyjazdowa porażka ze Sputnik 3-4. Bukmacherzy więc słusznie faworyzują wicemistrzów Białorusi, zwłaszcza że trzy ostatnie mecze z FK Witebsk zakończyli zwycięstwem!

Typ: 2

Poprzedni artykułKobe – Shonan – Typy bukmacherskie 3 lipca (sobota)
Następny artykułPaide – Śląsk Wrocław – Typy bukmacherskie 8 lipca (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.