W drugiej kolejce ekstraklasy białoruskiej kibice będą się emocjonować rywalizacją pomiędzy FK Słuck a Dynamem-Brześć. Faworytem są goście, niemniej najbardziej spodziewam się bramek.

Typy Dnia – 28 marca (sobota)

FK Słuck vs Dynamo-Brześć. Typ i Analiza

W lepszych humorach do sobotniego spotkania przystąpią piłkarze FK Słuck którzy przed tygodniem poradzili sobie z drużyną Sławija Mozyrz zwyciężając 3-1. To w jakiej są dyspozycji okaże się podczas tego weekendu, tym razem będą mieli prawdopodobnie większy problem by zdobyć jakieś punkty.

Przeciwnik bardziej wymagający, z wyższej półki, lepiej zgrany, silniejszy kadrowo, o kim mowa? oczywiście o drużynie Dynama-Brześć która przystąpi do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Bukmacherzy wiele nie płacą, jedynie około 1.50.

Tak, to są kursy na zwycięstwo gości. Pamiętacie ich spotkanie sprzed tygodnia? no właśnie. Piłkarze Dynama-Brześć rozczarowali na całej linii, ponieważ tylko zremisowali z ekipą FK Smalawiczy 1-1, mało tego, swój mecz rozgrywali przed własną publicznością gdzie przecież wypadało wygrać prawda? no właśnie. Zwłaszcza że bukmacherzy byli niemal w 100% pewni ich zwycięstwa na które liczyli i się przeliczyli.

Piłkarze Dynama-Brześć mieli problemy ze skutecznością, owszem parę okazji sobie stworzyli, ale większość strzałów była niecielna.

Mimo to jak widać w najbliższą sobotę bukmacherzy spodziewają się ich zwycięstwa. Ja jednak polecam zakład na over 2,5 po kursie 1.74 w LVBET, bo widać że drużyna Dynama-Brześć niepewnie spisuje się w defensywie. W dodatku zawodnicy FK Słuck grać będą na swoim boisku.

Po zwycięstwie nad Sławija Mozyrz na pewno poczuli się pewniej, w pierwszej kolejce pokazali, że u siebie są niebezpieczni, dlatego jest duża szansa, że będzie to mam nadzieję mecz bramek. W październiku ubiegłego roku bramek było sporo jeżeli chodzi o najnowszą bezpośrednią rywalizację w której górą byli piłkarze Dynama-Brześć którzy pokonali FK Słuck 3-2.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułDarmowy bonus na start od bukmachera STS. 29 złotych bez depozytu.
Następny artykułDiriangen – Ferretti – 2 kwietnia (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.